Rauktys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Rauktys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Rauktys“.

Dopingas: kai skambios pergalės tampa gėda

Skambios pergalės ir iškovoti medaliai greitai gali tapti didele gėda. Dažniausiai taip nutinka atleto organizme radus draudžiamos medžiagos, geriau mums žinomos dopingo pavadinimu. Tokie kaltinamai prilygsta sportininko karjeros mirties nuosprendžiui, nes tik labai retais atvejais pavyksta įrodyti savo nekaltumą. Už draudžiamų medžiagų vartojimą dažniausiai skiriama dvejų metų diskvalifikacija. Anaiptol ne visada tokie skandalai palaužia ilgus metus prakaitą liejusį sportininką.
2014-01-27

Lengvaatlečio T. Raukčio karjerą pristabdė dopingas

Airijoje įsikūręs Lietuvos lengvaatletis Tomas Rauktys dėl dopingo vartojimo diskvalifikuotas dvejiems metams. Jis vartojo anabolinį steroidą stanozololą. Šiais metais lietuvis tapo Airijos rutulio stūmimo, disko ir svorio metimo čempionu, tačiau dėl neleistinos medžiagos vartojimo jam gresia šio ir kitų 2013-aisiais iškovotų titulų praradimas. 28 metų sportininkas pastaruosius penkerius metus gyvena Dubline, bet atstovauja Lietuvai.
2013-11-11

Lengvaatletis T. Rauktys Airijos čempionate iškovojo tris medalius

Dubline vykusiame Airijos lengvosios atletikos čempionate lietuvis Tomas Rauktys iškovojo tris medalius. T. Rauktys tapo Airijos čempionu disko metimo (53 m 40 cm) ir 56 svarų svorio metimo į tolį (8 m 73 cm) varžybose, o rutulio stūmime (15 m 78 cm) pelnė sidabro apdovanojimą. Moterų 200 m bėgimo varžybose Snežana Bechtina liko 11-a (26,00 sek.