ramunė dobilienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ramunė dobilienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ramunė dobilienė“.

Nuo spalio keičiasi vairavimo egzaminas: ši priemonė gali padėti lengviau išlaikyti

Nuo spalio 1-osios būsimieji lengvųjų automobilių vairuotojai egzamino metu susidurs su nauja užduotimi. Jie dalį egzamino vairuoti turės vadovaudamiesi navigacijos, o ne egzaminuotojo nurodymais. „Regitra“ būsimuosius vairuotojus ramina, kad neįvykdžius navigacijos nurodymų ar juos pamiršus nieko blogo nenutiks, o vairavimo ekspertai dalinasi, kaip naują užduotį paversti egzamino palengvinimu. Nuo spalio 1-osios „Regitroje“ B kategorijos egzaminuose atsiranda naujovė.

Turintys automobilio teises jau gali vairuoti ir dalį motociklų: ar nepadaugės sukčiavimo atvejų?

Nuo rugpjūčio visi, turintys bent dvejų metų B kategorijos stažą ir vyresni nei 24 m. amžiaus vairuotojai pabaigę specialius kursus gali sėsti ant lengvųjų motociklų. Tačiau naujovė neša nemažai klausimų: ar kelių valandų kursų tikrai užtenka norint išmokti vairuoti motociklą ir kas bus, jei vairavimo mokyklos ims nesąžiningai išduoti „Regitrai“ reikalingus dokumentus? Nuo rugpjūčio įsigaliojo Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisos.

Lietuvoje vilnija protestai dėl vairavimo mokyklų ir „Regitros“ atidarymo: „Gana tyčiotis!“

Dėl nevykstančių vairavimo egzaminų tūkstančiai gyventojų susidūrė su rimtomis problemomis – kai kam buvo stipriai suvaržytos judėjimo galimybės, dalis žmonių be teisių negali gauti darbo. Būsimieji vairuotojai pratrūko – trečiadienį visoje šalyje vyksta mitingai, prie jų prisijungė ir vairavimo mokyklos. „Gana tyčiotis!“ – sako piketuotojai. Vairavimo egzaminai šalyje nevyksta jau beveik tris mėnesius. Apie 11 tūkst.
Į viršų