raimondas grinevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raimondas grinevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raimondas grinevičius“.

Grinevičių Šeimų sąjūdžio rezultatai tenkina: nepriimtinų oponentų tarybose mažiau

Savivaldos rinkimų rezultatai Šeimų sąjūdį tenkina, savivaldybių tarybose sumažėjo sąjūdžiui nepriimtinų partijų, sako jo vadovas Raimondas Grinevičius. „Daugiau mandatų gavo tos partijos, kurios atitinka sąjūdžio programą. (...) Jeigu tos partijos, kurios atitinka programą, gavo daugiau, nors vieną ar dvi vietas, negu turėjo 2019 metais, tai yra pliusai ir tos partijos, kurios prarado vietas, irgi yra pliusas ir šitas dalykas padėtas ant svarstyklių“, – pirmadienį BNS sakė jis.

Šeimų sąjūdis rinkimuose dalyvaus su keturiomis partijomis dešimtyje savivaldybių

Šeimų sąjūdis savivaldos rinkimuose dalyvaus su keturiomis partijomis bei vienu komitetu, jų kandidatai keliami dešimtyje savivaldybių. Kaip BNS sakė Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas Raimondas Grinevičius, dar vasarą nuspręsta, jog organizacijos atstovai rinkimuose dalyvaus su keturiomis partijomis: su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Tautos ir teisingumo sąjunga, Krikščionių sąjunga ir Regionų partija.

Raimondas Grinevičius eis į savivaldos rinkimus: atskleidė, kokio posto sieks

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (LVŽS) patvirtinus Šeimų sąjūdžio atstovo Artūro Orlausko kandidatūrą į Kauno rajono merus, organizacijos vadovas Raimondas Grinevičius neatmeta, kad ir kiti nariai siektų merų postų, jei jiems pasiūlytų opozicinės partijos. Naujienų portalui tv3.lt jis taip pat atvirauja, kad artėjantiems rinkimams Šeimų sąjūdis ruošiasi uoliai – žmonės bus siūlomi į komitetus, o jis pats savo kandidatūrą į miesto tarybą kels Marijampolėje.

Šeimų sąjūdžio vadovui Raimondui Grinevičius skirta 280 eurų baudą

Šeimų sąjūdžio vadovui Raimondui Grinevičiui teismas paliko galioti 280 eurų baudą už tai, kad pernai per „Didįjį šeimos gynimo maršą“ Vingio parke be autoriaus leidimo naudojo jo sukurtą videoperformansą. Vilniaus apskrities policija ir teismas nustatė, kad Dainiaus Liškevičiaus videoperformansas „Kliaksas/Restartas“ neteisėtai viešai buvo rodomas ne tik šiame renginyje per pakabintus ekranus, bet ir neteisėtai viešai su renginio įrašu buvo paskelbtas internete.

Mitingo organizatoriai sulaukė pareigūnų vizitų namuose: policija paaiškino, dėl ko buvo įspėti

Rugsėjo 10 d. sostinėje vyks dar vienas Šeimų sąjūdžio rengiamas mitingas prieš valdžios sprendimus. Jo organizatoriai tikina, kad scenarijus, kai protestas virto riaušėmis prie Seimo nepasikartos. Visgi Šeimų sąjūdžio nariai stebisi, kad prieš patį renginį sulaukia policijos pareigūnų vizitų savo namuose. Policija teigia, kad tai – normali praktika, pareigūnai yra gerai pasiruošę, o generaline repeticija galima laikyti policijos darbą per „Kaunas Pride“ eitynes.

DIENOS PJŪVIS. Ko laukti iš rugsėjo 10-osios mitingo: ar nesibaigs riaušėmis?

Rugsėjo 10 d. Vilniuje įvyks Šeimų sąjūdžio organizuojamas mitingas. Ko iš jo laukti ir ar nepasikartos rugpjūčio 10 d. scenarijus, kai taikus protestas pavirto riaušėmis prie Seimo? Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvyje“ kalba Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas Raimondas Grinevičius ir Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis.

Vilniaus savivaldybė panaikino leidimą rugsėjo 10-osios mitingui

Rugsėjo 10 d. Šeimų sąjūdis planavo surengti dar vieną mitingą prie Seimo. Antradienį Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė, kad leidimą mitingui atšaukia. Pasak savivaldybės, apsvarstyta iš Valstybės saugumo departamento (VSD) gauta informacija, atsižvelgta į Martyno Mažvydo bibliotekos prašymą ir kitus dalykus. Antradienį Vilniaus miesto savivaldybė kalbėjosi su policijos ir rugsėjo 10 d. planuojamo mitingo atstovais. Po pokalbio surengta spaudos konferencija.

Šeimų sąjūdžio vadovas valdžiai pažada: neatsižvelgus į reikalavimus kils streikas ir stos didelės įmonės gamyba

Su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen pirmadienį susitikę Šeimų sąjūdžio atstovai pažadėjo, kad rugsėjo 10-ąją planuojamas mitingas bus taikus. Vienas sąjūdžio vadovų Raimondas Grinevičius sako, kad tikisi valdžios geranoriškumo galimybių paso klausimu, o kitu atveju žada visuotinį streiką ir sustojusią vienos pagrindinių šalies įmonių gamybą.

Čmilytė-Nielsen išgirdo Šeimų sąjūdžio reikalavimus: perduos koalicijai, bet svarstomi bus ne visi

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pirmadienį ryte susitiko su Šeimų sąjūdžio atstovais. Susitikimo metu aptarti ir jau buvę mitingai, ir planuojami protestai. Seimo pirmininkė teigė išgirdusi Šeimų sąjūdžio pažadą, kad rugsėjį vyksiantis mitingas bus taikus, o pareikštus reikalavimus planuoja perduoti koalicijos partneriams. Šeimų sąjūdis rugsėjo 10 d. planuoja rengti dar vieną protestą. Ateinančiam protestui aptarti Seimo pirmininkė susitiko su Šeimų sąjūdžio atstovais.

Rugsėjo 10-osios mitingo leidimo dar negavęs Šeimų sąjūdis: be leidimo niekas nesiburs

Vilniaus miesto savivaldybei dar nenusprendus, ar leisti rugsėjo 10 d. sostinėje rengti mitingą prie Seimo, renginio organizatoriai teigia, kad be leidimo nesiburtų ir ieškotų kitų kelių išreikšti nepasitenkinimą valdžia. Lietuvos šeimų sąjūdis rugsėjo 10 dieną Vilniuje ketina surengti eitynes ir mitingą.
REKLAMA
REKLAMA

Įtūžę antivakseriai ėmė persekioti politikus: komiteto narei – grasinimas pakarti

Prieš COVID-19 vakcinas kovojantys antivakseriai aršiai puola politikus. Grasinimų ir įžeidimų sulaukia ne tik Seimo nariai, ministrai, bet ir jų šeimos nariai, žmonos, vaikai.  Į incidentų slopinimą tenka įsikišti ir policijos pareigūnams, kuriems nors ir nebūtina, kartais tenka saugoti po Lietuvą keliaujantį sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį nuo įtūžusių grupių.

Įtariamoji riaušių kėlimu teigia, kad taip siekiama užkirsti kelią rugsėjo mitingui

Lietuvos šeimų sąjūdžio narė Vitolda Račkova, buvusi sulaikyta dėl antradienį prie Seimo kilusių riaušių, teigia, kad siekiama užkirsti kelią rugsėjį planuojamam mitingui. „Mus suėmė, mus išvežė, mums surašė kaltinimus net nerinkdami jokios informacijos, jokios medžiagos, visiškai neturėdami, ką pateikti įrodymų“, – per spaudos konferenciją penktadienį Seime sakė ji.
Aktualijos 2021-08-13

„Maršininkai“ siūlo pasieniečiams pagalbą dėl migrantų: „Jeigu išlįs iš miško, mes juos grąžinsime į Baltarusiją“

Šeimų maršo organizatoriai ir dalyviai užsimojo apginti ir valstybės sieną. Šiandien maždaug pusšimtis automobilių įsikūrė prie Druskininkų, netoli Lietuvos–Baltarusijos sienos. Nors akcijos „Apsaugok Lietuvos sieną“ organizatoriai sako, kad tai labiau protestas prieš mūsų Vyriausybę, kai kurie dalyviai nusiteikę kovingai: esą, jei iš miško išlįstų nelegalai, be ceremonijų juos grąžintų Lukašenkai. 9 valanda ryto.

„Šeimų maršo“ protesto organizatorius: jei Šimonytė ir Čmilytė problemos nemato, tai yra problema su jų asmenimis

Antradienį prie Seimo susirinkę Šeimų sąjūdžio protestuotojai trečiadienį patraukė prie Vyriausybės. Nors šiam mitingui leidimas ir nebuvo duotas, protesto akcijos iniciatorius ir vadovas Raimondas Grinevičius sako nebijantis baudų, nes nemato joms pagrindo. Apie protesto akcijos tikslus su R. Grinevičiumi TV3 žinių „Dienos komentare“ kalbėjosi žurnalistė Jolanta Svirnelytė. Pone Raimondai, jūs antrą dieną prie Seimo, tai kiek dar nusiteikę būti? Tai mes ne prie Seimo, mes prie Vyriausybės.

Tradicines vertybes užsimoję ginti „Didžiojo šeimos maršo organizatoriai“ keikia valdančiuosius ir Vyriausybę

Tradicines vertybes užsimoję ginti Didžiojo šeimų maršo organizatoriai keikia valdančiuosius ir Vyriausybę. Jie į šuns dienas deda Stambulo konvenciją, o svarstant Partnerystės įstatymą grasina apsupti Seimą. Mitinge kalbėtojai piktinosi ir karantinu, ribojimais, testais ir skiepais. Policijai teko akylai stebėti mitingą ir užkirsti kelią provokacijoms. „Visgi LGBT šalininkai, nors ir prašyti to nedaryti, į Vingio parką nešėsi savo plakatus, viešai bučiavosi ir laižė į falą panašų daiktą.

Mįslė dėl šeimų gynimo maršo rengėjų: ruošia dirvą naujai partijai?

Tradicinių šeimų sąjūdis, šeštadienį organizuojantis „Didįjį šeimos gynimo maršą“, bando įregistruoti savo prekės ženklą. Tačiau pasirodo, kad paraišką registracijai pateikė visai ne renginio organizatoriai. Jie dėl to suglumę, tačiau leistis į kalbas atsisako. Prekių ženklų duomenų bazėje matyti, kad šių metų gegužės 5-ąją paduota paraiška registruoti grafinį prekės ženklą Tradicinių šeimų sąjūdis.

Įvertino šeimos gynimo maršo organizatorius: jei Šimonytė būtų už krepšinį, jie būtų už tinklinį

Savaitgalį vyksiantis Didysis šeimos gynimo maršas, jo organizatorių teigimu, sutrauks dešimtį tūkstančių žmonių iš visos Lietuvos, kurie pasiryžę apginti, jų tvirtinimu, puolamas tradicines vertybes ir tradicinę šeimą. Ekspertai tikina, kad už maršo organizavimo stovi ne tik dėl vertybių susirūpinę aktyvistai, bet ir dėl visko protestuojantys piliečiai ar niekaip į didžiąją politiką neįšokantys veikėjai.
Į viršų