radvilė morkūnaitė-mikulėnienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „radvilė morkūnaitė-mikulėnienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „radvilė morkūnaitė-mikulėnienė“.

Nausėda: Morkūnaitė-Mikulėnienė galėtų būti tarp kandidatų į švietimo ministrus

Šalies vadovas Gitanas Nausėda sako, kad ne vienerius metus politikoje dalyvaujanti konservatorių frakcijos Seime seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė galėtų būti įvardijama tarp kandidatų į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos vadovo postą. „Ponia Mikulėnienė iš tikrųjų yra gana patyrusi politikė, nors ir jauna.
Aktualijos Prieš 4 val.

Opozicija skeptiškai vertina užmojį Morkūnaitę-Mikulėnienę skirti švietimo ministre: šias pareigas eiti jai būtų labai sudėtinga

Opozicijos atstovai skeptiškai vertina galimybę Seimo konservatorių frakcijos seniūnei Radvilei Morkūnaitei-Mikulėnienei užimti švietimo ministro postą. Pasak jų, politikė neturi šioms pareigoms reikalingos darbo patirties ir nėra įsigilinusi į švietimo bendruomenei kylančias problemas. Todėl, jų įsitikinimu, konservatorei eiti ministrės pareigas eiti būtų labai sudėtinga.

Morkūnaitė-Mikulėnienė esant poreikiui sutiktų būti švietimo ministre: esu komandos žmogus

Konservatorių frakcijos seniūnė Seime Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė teigia, kad esant poreikiui prisiimtų atsakomybę ir taptų švietimo, mokslo ir sporto ministre. Šią galimybę politikė tikina su premjere aptarusi po buvusio ministerijos vadovo Gintauto Jakšto atsistatydinimo. „Esame su premjere kalbėję, ji man užsiminė apie tokį galimą siūlymą. Tai aš esu komandos žmogus.

Šimonytė atskleidė, kas galėtų pakeisti Navickienę

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė sako, kad konservatorių frakcijos Seime seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė galėtų tapti švietimo, mokslo ir sporto ministre, iš šio posto trečiadienį pasitraukus laikinai šias pareigas ėjusiai Monikai Navickienei. „Galėtų, bet aš šiandien šių dalykų neplanuočiau komentuoti“, – Seime sakė I. Šimonytė, žurnalistų paklausta, ar minėtą postą galėtų užimti dabartinė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnė.

Morkūnaitė-Mikulėnienė apie Navickienės pasitraukimą: mūsų politinė bendruomenė priekaištų jai neturi

Konservatorių frakcijos Seime seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė teigia, kad partija iš pareigų pasitraukusiai socialinės apsaugos ir darbo ministrei Monikai Navickienei neturi jokių priekaištų. „Ministrės sprendimas yra drąsus. Priimtas toks sprendimas, nors jai kaip ministrei, kaip politikei nei aš, nei mūsų politinė bendruomenė neturi jokių priekaištų.

Morkūnaitė-Mikulėnienė apie Džiugelio pasitraukimą: kartais ir skaudžiai, bet tenka uždaryti temą

Į skandalą įsivėlusiam Seimo nariui Justui Džiugeliui suspendavus savo narystę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) gretose, konservatorių frakcijos parlamente seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė sako, kad tai – netikėtas kolegos sprendimas. Politikė pažymi, kad frakcija tarsis, ką reikės deleguoti į Socialinės apsaugos ir darbo komiteto (SRDK) pirmininkus. „Nekalbėjome apie tai. Aš specifiškai minėjau, kad nematau tam pagrindo.

Konservatorių seniūnei trūko kantrybė dėl Džiugelio – siūlo sprendimą

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė siūlys Justui Džiugeliui dėl ryšių su lošimų verslo lobistu trauktis iš Socialinių reikalų ir darbo komiteto (SRDK) pirmininko pareigų.

Morkūnaitė-Mikulėnienė pripažįsta, kad gali kilti abejonių dėl Džiugelio parlamentinių išlaidų, siūlys kreiptis į Etikos komisiją

Seimo konservatorių frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė pripažįsta, kad gali kilti abejonių dėl kolegos Justo Džiugelio parlamentinių lėšų panaudojimo. Todėl, teigia politikė, frakcijos nariui ji siūlys kreiptis į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją. „Kol kas nesu išsamiai susipažinusi. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad gali būti netikslumų sąskaitose, jose esančiose formuluotėse.

Morkūnaitė-Mikulėnienė: prijungti parlamentinių lėšų prie algos šią kadencijai nepavyks

Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė teigia, kad šios kadencijos Seimui nepavyktų prijungti parlamentinių išlaidų prie atlyginimo, nes  tokie pasikeitimai nėra numatyti biudžete.

ERK posėdyje prašymas Prezidentūrai: į EVT vyksiančiose delegacijose turėtų vykti ir Vyriausybės atstovas

Trečiadienį vykusiame Seimo Europos reikalų komiteto (ERK) posėdyje Prezidentūra pristatė praėjusios Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimo rezultatus. Visgi šio klausimo svarstyme, kaip įprasta, nedalyvavo Vyriausybės atstovas, nes šalies vadovas Gitanas Nausėda į susitikimą buvo išlydėtas be užsienio reikalų viceministro. Komiteto pirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė akcentuoja, kad tai nėra įprastas veikimas, todėl teigia posėdžio metu paprašiusi Prezidentūros šios praktikos nekartoti.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų