r. nadalis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „r. nadalis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „r. nadalis“.

Turnyre JAV – 16 iš 20 geriausių pasaulio tenisininkų

Pajėgiausi planetos teniso žaidėjai susirinko į Indian Velsą (JAV). Čia spalio 7-17 dienomis vyks „Masters“ serijos turnyras „BNP Paribas Open“. Šiose varžybose dalyvaus daugelis stipriausių pasaulio tenisininkų. Favoritu vadinamas antroji planetos raketė rusas Danilas Medvedevas, kuris laimėjo pastarąjį „Didžiojo kirčio“ turnyrą – „US Open“ varžybas.
2021-10-07

Remigijus Balžekas – apie teniso maestro, nuvylusius lietuvius ir niūrią šalies ateitį

36-erių Rogeris Federeris – vyriausia visų laikų pirmoji pasaulio teniso raketė. Su Šveicarijos legenda kelis kartus plušėjo geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. Tuomet jį sporto šakos paslapčių mokė ilgametis treneris Remigijus Balžekas. Išskyrė tris ilgaamžiškumo aspektus R. Balžekas skaičiavo, kad prieš 20 metų R. Federeris tapo profesionalu, o šiemet laimėjo 20-ąjį „Didžiojo kirčio“ turnyrą karjeroje.
2018-03-28

10-asis titulas: Rafaelis Nadalis vėl triumfavo „Roland-Garros“

Rafaelis Nadalis laimėjo 10-ąjį „Roland-Garros“ trofėjų. 31-erių ispanas sekmadienį finale nepaliko jokių šansų šveicarui Stanui Wawrinkai – 6:2, 6:3, 6:1. R. Nadalis „French Open“ triumfavo ir 2005–2008, 2010–2014 metais.
2017-06-11

Kas taps 2013 metų geriausiu pasaulio sportininku?

Paskelbta 12 pasaulio sportininkų, kurie kandidatuoja tapti 2013 metų geriausiuoju. Tradiciškai geriausiam atletui bus įteikta „Laureus“ statulėlė. Kandidatus „Laureus“ apdovanojimams siūlė žurnalistai iš viso pasaulio. Laureatus rinko 46 narių „Laureus“ akademija, kuriai priklauso įvairių sporto šakų legendos.
2014-02-28

TOP 10: karščiausi „Australian Open“ tenisininkai

Populiarus sporto portalas sports.yahoo.com pateikia sąrašą seksualiausių ir „karščiausių „Australian Open“ turnyro tenisininkų. Patas Rafteris, Australija     Fabio Fognini, Italija     Grigoras Dimitrovas, Bulgarija     Benoitas Paire‘as, Prancūzija     Tommy Haasas, Vokietija     Juanas Martinas Del Potro, Argentina     Andy Murray‘us, Didžioji Britanija     Novakas Džokovičius, Serbija &nbs...
2014-01-26

TOP 25: stilingiausi pasaulio sportininkai

Mes dažnai pratę matyti sportininkų ten, kur jie jaučiasi it žuvis vandenyje – jų sporto šakos aikštynuose. Tačiau gatvėje ar vakarėliuose dauguma sportininkų maloniai nustebina ir net gali būti supainioti su modeliais. JAV portalas bleacherreport.com pateikia sąrašą stilingiausių pasaulio sportininkų.
2013-08-03

R. Nadalis tapo „US Open“ nugalėtoju

Ispanas Rafaelis Nadalis „US Open“ finale žaidė pirmąjį kartą. Tenisininkas per savo karjerą laimėjo jau devynis „Grand Slam“ turnyrus, rašo BBC. JAV teniso čempionato („US Open“), kurio prizų fondą sudaro 22,668 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų nugalėtoju tapo pirmoji pasaulio raketė 24-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis, finale pirmadienį 6:4, 5:7, 6:4, 6:2 nugalėjęs antrąją vietą pasaulio reitinge užimantį 23-ejų metų Serbijos tenisininką Novaką Djokovičių. Mačas truko 3 val. 43 min.