prodiuseris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „prodiuseris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „prodiuseris“.

55-erių Rolandas Skaisgirys – apie sūnų ir gimtadienį vienumoje: „Pastaruosius metus gyvenau vienišiaus gyvenimą“

Iš viešojo gyvenimo jau kurį laiką pasitraukęs televizijos ir kino prodiuseris Rolandas Skaisgirys vis labiau mėgaujasi gyvenimu toliau nuo visuomenės akiračio. Vasario 19-ąją vyras paminėjo 55-ąjį gimtadienį – tiesa, be didelio vakarėlio ar šventės.  „Pastarieji metai man yra apie buvimą su savimi“, – apie gyvenimą vienumoje užsimena jis. Gimimo dieną prodiuseris pasitiko visai ne su šventine nuotaika, o labiau kaip visai įprastą dieną.
2024-02-20

Mirė MTV prodiuseris Jaredas Marchas: vyrui buvo vos 28-eri

Mirė MTV prodiuseris Jaredas Marchas, kuriam prieš dvejus metus buvo diagnozuotas vėžys. Vyrui buvo vos 28-eri.  Žinomas prodiuseris mirė sausio 27-ąją. Apie mirtį buvo paskelbta jo labdaros fondo puslapyje.  Likus mėnesiui iki mirties – vestuvės Vos prieš mėnesį velionio žmona Brittany socialiniame tinkle pasidalijo vestuvių Floridoje nuotraukomis ir atskleidė, kad gruodžio 30-ąją jie spontaniškai susituokė.
2024-02-04

Mirė serialo „Euforija“ prodiuseris Kevinas Turenas: be tėvo liko du sūnūs

Mirė Kevinas Turenas, geriausiai žinomas kaip serialų „Euphoria“ („Euforija“) ir „The Idol“ („Dievaitis“) prodiuseris. Vyru buvo 44-eri. „Kevinas buvo neeilinis ir labai ypatingas žmogus. Šis pasaulis be jo bus mažesnis“, - sekmadienio vakarą pareiškime, patvirtinančiame jo mirtį, sakė jo tėvas Edwardas, praneša „Deadline“. Mirties priežastis kol kas neatskleidžiama.
2023-11-14

Stano pasiryžo drąsiam iššūkiui: „Supratau, kad organizmas – ne šiukšliadėžė“

Kompozitorius, prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano atskleidė, jog ruošiasi priimti TV3 laidos „Į sveikatą!“ iššūkį – įvykdyti normatyvus, kuriuos atlieka Specialiųjų operacijų pajėgų nariai Lietuvos kariuomenėje. Vyras sako, jog jo tikslas yra surinkti maksimalų šauktinių normatyvų įvertinimą – tris šimtus taškų.  Stanislavas Savickis sako, jog pradėjo sportuoti, kai prieš penkerius metus sužinojo, jog serga onkologine liga.
2023-10-04

Gediminas Juodeika – apie sužadėtinę ir svarbų sprendimą: „Maniau, kad padariau didžiulę klaidą“

Televizijos ir kino projektų prodiuseris Gediminas Juodeika liepos 12-ąją minėjo 51-ąjį gimtadienį. Šiemet ši diena jam buvo ypatinga, nes pažymėjo ne tik sukaktį, bet ir svarbaus darbo baigimą. Likus kelioms dienoms iki gimtadienio, Gediminas užbaigė vieną didžiausių projektų savo karjeroje. „Didžiuojuosi tuo, ką padarėme“, – sakė jis.
2023-07-16

„Kunigundos“ bendraautorius Kasparas Meginis: „Dirbu daugiau, nei esu talentingas“

Kasparas Meginis yra gerai Lietuvos muzikos pasaulyje žinomas prodiuseris, muzikantas, kompozitorius. Gerbėjams geriausiai atpažįstamas kaip hito „Kunigunda“ bendraautorius, Kasparas jau sulaukė sėkmės ir M.A.M.A apdovanojimuose: 2021 metais pripažintas LATGA populiariausiu dainų autoriumi, o 2022 metais kartu su kūrėjų komanda džiaugėsi Vaido Baumilos albumo „Apžavai“ pergale metų albumo kategorijoje.
2023-07-03

Praeities kadruose – žinomas šalies vyras: ar atpažįstate?

Praeities kadrai – vienas smagiausių dalykų, kurie akimirksniu nukelia į prisiminimus. Dažnai mėgstama lyginti, kaip vaikai atrodo vaikystėje ir kaip keičiasi bėgant metams. Dar niekur nematytais kadrais pasidalijo ir žinomas šalies vyras. Ar atpažįstate, kas šis vaikas? Žinomas televizijos ir kino projektų prodiuseris Gediminas Juodeika visai neseniai pasidalijo archyviniais kadrais, kuriuose jis užfiksuotas dar visai mažas.
2022-07-17

Kompozitorius Gediminas Zujus kauniečius pakvietė į nuosavo namo kiemą – stebino idėjomis

Jaukus pavėsis, naminė gira, gardūs skanumynai ir dvi dienas trukusi itin profesionali nemokama kultūrinė programa – taip norinčiuosis pasiklausyti muzikos, stebėti spektaklius ar dalyvauti filmų peržiūrose savo nuosavo namo kieme sutiko vienas garsiausių Lietuvos kompozitorių, pedagogas ir prodiuseris Gediminas Zujus.
2022-06-28

Deivydas Zvonkus atvirai – apie sėkmingą antrąją santuoką, skyrybas su Natalija Bunke ir išmoktas pamokas

Yra veidų, kuriuos tikriausiai visi atpažįsta. Vienas iš tokių – „scenos vilkas“, muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus. Jį gerai žinome dėl spalvingos muzikinės karjeros, santuokos su Natalija Bunke ir įtakos muzikos pasauliui. Pats Deivydas šmaikštauja, kad gyvenimas iki šiol buvo tarsi amerikietiški kalneliai ir tik klaidos išmokė surimtėti. 1977 metų lapkričio 6 dieną pajūryje pasaulį išvydo mažasis Deivydas.
2022-02-05

Deivydas Zvonkus – apie muzikos užkulisius, M.A.M.A., mažas atlikėjų pastangas ir didelius norus

Sausio 28 dieną įvyksiantys grandioziniai muzikos apdovanojimai M.A.M.A. kasmet prie televizijos ekranų prikausto ne vieną. „Scenos vilku“ pramintas muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus neabejoja – muzikinės kultūros lygis Lietuvoje tikrai geras, tačiau jauniesiems atlikėjams reikėtų suprasti, kad užsitarnauti pripažinimą ne taip lengva. Deivydas Zvonkus jau ne vienus metus M.A.M.A. apdovanojimus stebi kaip komisijos narys.
2022-01-25
REKLAMA
REKLAMA

Garsus prodiuseris kaltinamas šaltakraujišku elgesiu: savo aukas prievartavo, svaigino narkotikais

Prieš daugiau nei mėnesį pasaulį sukrėtė Los Anždelo modelio Christy Giles ir jos draugės dizainerės Hildos Marcelos Cabrales Arzolos mirtis. Neseniai teisme paaiškėjo, kad prie ligoninių šias merginas be sąmonės ženklų paliko vienas iš vyrų – 39-erių Holivudo aktorius, prodiuseris David Pearce. 39 metų prodiuseris David Pierce suimtas dėl įtarimų prisidedant prie modelio Christy Giles ir jos draugės mirties nuo narkotikų.
2022-01-06

Mirė Lietuvos kino prodiuseris Petrulis

Pirmadienį Lietuvos kinematografininkų sąjungą pasiekė skaudi žinia – mirė 69-erių sulaukęs Lietuvos prodiuseris Kęstutis Petrulis. Žinią apie prodiuserio Kęstučio Petrulio netektį Lietuvos kinematografininkų sąjunga pranešė „Facebook“ tinkle. „Su apmaudu pranešame, kad netekome mylimo sąjungos nario Kęstučio Petrulio. Amžiną atilsį“, – rašoma socialiniame tinkle. Kęstutis Petrulis gimė 1951 m. Vilniuje. 1974 m. baigė Vilniaus valstybinį universitetą, pramonės ekonomikos fakultetą.
2020-07-20

50-metį atšventęs Skaisgirys – itin pasikeitęs: atsikratė 10 kilogramų

Neseniai 50-metį atšventęs buvęs krepšininkas, televizijos ir kino prodiuseris Rolandas Skaisgirys yra puikus pavyzdys, kad po 50 metų gyvenimas nesustoja ir niekas tikrai nesikeičia. R.Skaisgirys niekad nesigyrė savo pasiekimais, tačiau tikrai turi kuo didžiuotis. Baigęs krepšininko karjerą, Rolandas pasuko į televizijos prodiuserių verslą: šiandien kartu su komanda Lietuvą jis garsina lietuviškais filmais ir serialais.
2019-03-15

Prienuose vėl zuja kameros – amerikiečiai filmuoja aukščiausius krepšinio dvynius pasaulyje

Beveik prieš metus su LiAngelo ir LaMello Ballų atvykimu Jungtinių Amerikos Valstijų padangėje įsižiebusi Prienų žvaigždė greitai sužibs dar stipriau. Į miestelį grįžta Holivudas, o kamerų centre ir vėl broliai, tik šįkart – lietuviai.
2018-09-27

Garsus aktorius paauglystėje: ar atspėsite, kas jis toks?

Prodiuseris, režisierius ir aktorius Sylvesteris Stallone ne veltui vadinamas italų eržilu. 71-erių aktorius dažnai tapatinamas su garsiausiais jo paties sukurtais veiksmo filmo herojais – Rocky Balboa ir Johnu Rambo. Neseniai pats Stallone asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka iš paauglystės: „Filadelfijoje gyvenantis paauglys. Pamažu renkantis prisiminimus, kurie jį nuves iki „Rokio“ sukūrimo“, – rašė aktorius.
2018-05-10

Prieš pat manekenės mirtį – siaubingos artimiesiems pasiųstos nuotraukos

 Uostamiestyje lapkričio 20-ąją iš „Amberton Klaipėda“ viešbučio iškritusi manekenė Dovilė Didžiūnaitytė su savimi į kapus nusinešė kraupią paslaptį – su kuo perspektyvus modelis leido paskutines savo dienas ir ar tai buvo daroma prieš jos valią? Tragedijos išvakarėse Dovilės mama per „Facebook“ iš dukros gavo šiurpą keliančią nuotrauką – į Milaną dirbti modeliu tomis dienomis turėjusios skristi merginos kojos buvo nusėtos mėlynėmis.

„X Faktoriuje“ prodiuseriui Lukui Pačkauskui teko svarbus vaidmuo: stengiuosi persiplėšti

Su Justės Arlauskaitės-Jazzu komanda „X Faktoriuje“ dirbantis prodiuseris Lukas Pačkauskauskas sekmadienį tapo dar svarbesne projekto dalimi. Atlikėja šiuo metu intensyviai ruošiasi pirmadienio koncertui Kaune, tad vienintelis pagalbininkas prieš lipant į sceną Jazzu mokiniams Pauliui ir Mindaugui – būtent jis. „Dainų kiekis yra nemažas, tad kiekvienas patarimas dalyviams prieš pasirodymus gali atnešti kažkokios naudos“, – vaizdo interviu šią savaitę kalbėjo L. Pačkauskas.
2016-12-26

Lukas Pačkauskas apie darbą „X Faktoriuje“, didžiausią aistrą ir jaunų atlikėjų spragas

Atlikėjas ir prodiuseris Lukas Pačkauskas – eteryje mažai regima, tačiau be galo svarbi „X Faktoriaus“ dalis. Jo studijoje kiekvieną savaitę renkasi Justės Arlauskaitės-Jazzu komandos nariai ir ruošiasi sekmadienio kovoms. L. Pačkauskas dalyviams padeda išsirinkti kūrinius, paruošti pasirodymus ir yra atsakingas už kokybišką instrumentinį foną. Prodiuserį galima sutikti kiekvienoje projekto finalinėje kovoje. Jį ne ką mažiau nei dalyvius kamuoja jaudulys.
2016-12-09

Išaiškėjo tik po mirties: garsų muzikos prodiuserį pražudė lošimai?

Trečiadienį mirusio muzikos prodiuserio Davido Gesto pečius slėgė 500 000 dolerių skola, praneša portalas thesun.co.uk. Tokia suma susikaupė dėl žvaigždės priklausomybės lošimams. Deja, šis pomėgis jam neatnešė naudos, tik galvos skausmą. Po žvaigždės mirties patikrinus jo banko kortelę čia rasti vos 57 629 doleriai, kadangi prieš tai vyras be saiko siautė kazino.
2016-04-14

Nustebsite pamatę, kaip anksčiau atrodė prodiuseris Egmontas Bžeskas

Ir kas nežino garsaus Lietuvos muzikos prodiuserio Egmonto Bžesko (42). Garsus vyras kuravo merginų grupę „Šokoledas“ ir „69 Danguje“. Šiandien žinomas vyras daugiausiai laiko praleidžia egzotiškoje Tenerifėje kartu su žmona Reda.
2016-04-11

Keshą prievartavęs prodiuseris įskaudino ją dar vienu pasiūlymu

Į skandalą įsipainiojusi dainininkė Kesha vis dar niekaip negali išsikapanoti. Atlikėja apskundė sutartį su „Sony Music“ ir prodiuserį Dr. Luke‘ą (42 m.). Garsi dainininkė teigia, kad šis emociškai, verbališkai ir net fiziškai ja piktnaudžiavo. Sako, jog būtent dėl to negalėjo išleisti naujų kūrinių. Sudirbtą savigarbą pamėginus atgaivinti teisme Keshai teko tik dar labiau nusivilti.
2016-04-05

Aktorius Mindaugas Papinigis debiutuos kaip kino prodiuseris

Dar šiais metais kino teatruose pasirodys naujas vaidybinis kino filmas „Kunigo naudą velniai gaudo“. To paties pavadinimo Žemaitės apsakymo siužetas atgims šių laikų kaime. Kriminalinę komediją režisuoja rašytojas, aktorius ir režisierius Alvydas Šlepikas. Vienas iš filmų prodiuserių – aktorius, TV laidų vedėjas Mindaugas Papinigis. Tai bus jo, kaip kino prodiuserio, debiutas. M. Papinigis yra žinomas aktorius iš tokių kino filmų kaip „Zero“, „Redirected.
2015-06-09

Žilvino Žvagulio prodiusuojami atlikėjai pristato bendrą dainą apie Lietuvą

Šiemet „ZUZI entertainment“ prodiuserinė kompanija švenčia 10 metų gimtadienį. Šia proga „ZUZI“ prodiusuojami atlikėjai – Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Patruliai, Eglė Jakštytė, grupė el Fuego, 2 Donatai ir Džentelmenai surengs didžiulius net 4 valandų truksiančius koncertus pavadinimu „Vasaros maratonas“ net 20-tyje Lietuvos miestų aikščių ir stadionų. Nors koncertai prasidės vasarą, gimtadieniui ruošiamasi jau dabar.
2015-04-09

Popmuzikos žvaigždė Kesha iškėlė bylą prodiuseriui dėl seksualinio prievartavimo

Amerikiečių popmuzikos žvaigždė Kesha (Kiša) antradienį iškėlė bylą savo prodiuseriui Dr. Luke'ui (Dr.Lukui) dėl daug metų trukusio seksualinio ir emocinio prievartavimo, grasinant pakenkti jos karjerai.
2014-10-15

Mirė „Dviračio šou“ kūrėjas G. Ruplėnas

Viešėdamas Jordanijoje netikėtai mirė žinomas televizijos prodiuseris, šou verslo atstovas, renginių vedėjas Gintaras Ruplėnas, kaip pranešė naujienų portalas žmonės.lt. Pirminiais duomenimis, žinomam vyrui viešbutyje sustojo širdis. Šių metų rugpjūčio 25 dieną G. Ruplėnui būtų suėję 50 metų. G. Ruplėnas gimė 1964 metais Vilniuje. Vilniaus universitete jis įgijo teisininko specialybę.

M. Splinter: natūralu gyventi ten, kur internetas greitas, alus skanus, ofiso nuoma – už protingą kainą

Lietuvoje garsus verslininkas, dydžėjus bei prodiuseris Mark Splinter paviešino savo atvirą laišką šalies vadovei Daliai Grybauskaitei, kuriame teigia norintis gauti Lietuvos pilietybę. „Aš esu už Lietuvą visiems geriems žmonėms, ir nemanau, kad mano kraujas įtakoja mano pilietiškumą arba lojalumą. Lietuvoje trūksta žmonių, noriu pakviesti daugiau žmonių čia atvykti dirbti, mokėti mokesčius, kurti inovacijas. Dviguba pilietybe ES piliečiams yra tiesiog logiška.

Užsienio filmų kūrėjams Lietuva darosi vis patrauklesnė

Arnas Mazėtis, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt „Lietuva – puiki vieta filmavimui, komandos tikrai patyrusios. Šie dalykai vilios kitas Amerikos ir Europos komandas“, – sako Vilniuje filmuoto serialo „Informatoriai“ prodiuseris. Ketvirtadienio vakarą per vieną iš pagrindinių Jungtinių Valstijų televizijos kanalų „ABC“ pradedamas rodyti aštuonių dalių serialas „Informatoriai“. Pasak jo kūrėjų, Lietuva pasirinkta neatsitiktinai.
2014-01-02

G. Vokietytė susimušė su „Sony Music“ prodiuseriu

Populiariausio TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ pirmojo sezono superfinale paskelbus laimėtoja Giedrę Vokietytę, mergina nė nenumanė, kaip dėl to pasikeis jos gyvenimas. Šlovės akimirką Giedrei projekto prodiuserio, jos mentoriaus Sauliaus Urbonavičiaus-Samo įteiktas prizas – kontraktas su leidybine kompanija „Sony Music“ ir 50 tūkst. litų – jai lėmė naują – kylančios muzikos žvaigždės – gyvenimo etapą.
2013-09-12

Geriausias tavo draugas – prodiuseris

Jei jau pasiryžote tapti šou verslo žvaigžde arba bent jau puoselėjate tokią ambicingą viltį, kad žvaigžde taps Jūsų atžala, pradžiai, liaukitės naiviai įsivaizdavęs, kad svarbiausia šioje srityje – talentas ar investicijos į jo tobulinimą.
2013-08-11

Sąjunga sunerimo dėl Kino centro formuojamos kino politikos

Margarita Alper, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Pernai Lietuvoje įsteigtas Lietuvos kino centras, kurio kino bendruomenė laukė jau seniai. Tačiau centrui pradėjus reformuoti senąją kino finansavimo sistemą ir svarstyti nuostatų pakeitimus, susirūpino Kinematografininkų sąjunga. Anot jos, nerimą kelia formuojama kino politika.
2013-07-31

G. Jaunius: galvojau, kad mane apvogė

Kaip jaučiasi prašmatnaus pobūvio svečiai, jei juos vieną po kito staiga ima kviestis apsaugos darbuotojai? Ar jie pasijunta kalti? Išsigąsta gresiančių nemalonumų? O gal sugeba net ir keblioje situacijoje šypsotis? „VRS kameros“ kūrybinė grupė linksmų išbandymų parengė BTV naujojo sezono pristatymo vakarėlio dalyviams. Vienas iš užkibusių ant slaptos kameros meškerės – TV laidų vedėjas ir prodiuseris Gediminas Jaunius.
2012-09-18

Vakarai ragina nutraukti protestus, kilusius dėl antiislamiško filmo

Vakarų šalys ragina nutraukti smurtinius protestus prieš jų ambasadas musulmoniškose šalyse, kilusius dėl pranašą Mahometą įžeidžiančio filmo, kuris buvo sukurtas JAV ir išplatintas internetu, praneša BBC. Europos Sąjunga paragino arabų ir musulmonų šalių lyderius „nedelsiant užtikrinti taiką“. JAV siunčia karines jūrų pajėgas ambasadai Chartume apginti ir ragina Sudaną apsaugoti užsienio šalių diplomatus. Mažiausiai septyni žmonės žuvo penktadienį per protestus Chartume, Tunise ir Kaire.
2012-09-15

Aktorės A. Štukytės vestuvėse bus ir lietuviškos mišrainės

Aktorė Aušra Štukytė jaunystėje svajojo tapti policininke, tačiau dokumentus nunešė į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, o dabar moteris yra ne tik visoje Lietuvoje žinoma aktorė, bet ir laiminga sužadėtinė. Ji laidos „Vasara su Asta“ vedėjai Astai Dudurytei nuoširdžiai pasakojo savo sėkmės receptą ir užgimusią meilę prodiuseriui Dimitrijui, kurį aktorė įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Tačiau pradžioje jiedu buvo tik draugai.
2012-08-23

V. Genytei teko pasitraukti iš televizijos

Po ketverių metų darbo LRT eteryje iš televizijos ekranų traukiasi Vaida Genytė. Į kitą televiziją perėjus jos kolegai laidoje „Tūkstantmečio vaikai“ Žygiui Stakėnui buvo atsisakyta ir dainininkės paslaugų. Anot laidos prodiuserio Lauryno Šeškaus, atėjo laikas pokyčiams. „Norime šiek tiek pakeisti laida režisūrine prasme. Čia kaip ir sporte - kai reikia įžaidėjo, renkiesi įžaidėją, kai reikia puolėjo, renkiesi puolėją.“, - sako prodiuseris.
2012-07-23

Žinomas prodiuseris E.Žičkus dirbti televizijoje pradėjo už dyką

Kol dauguma televizijų savo žiūrovams siūlo jau matytus serialus, filmus ir šou, „Lietuvos ryto“ TV nuo šiandien, liepos 9-osios kviečia į laidą„Vasara su Asta“, kuri bus rodoma pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 18val. 20 min. Laidos „Negaliu tylėti“ studijos duris užvėrusi jos vedėja Asta Dudurytė pas pašnekovus keliaus kartu su raudona sofa. Vieną dieną ji bus pastatyta braškių lysvėje, kitą -- prabangiuose rūmuose tarp antikvarinių baldų, trečią - miško glūdumoje.
2012-07-09

R. Skaisgirys: kino populiarinimas – bendras reikalas

Gegužės 13 dieną Vilniuje, Nacionaliniame dramos teatre įvyks jubiliejiniai Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė 2012“. Penktąjį kartą sostinėje bus pagerbti ir įvertinti visų šalies kino gildijų atstovai. Apdovanojimų iniciatorius ir prodiuseris Rolandas Skaisgirys sako, kad „Sidabrinei gervei“ lieka iškeltas vienas pagrindinių tikslų – vienyti kino bendruomenę.
2012-04-20

Talentingojo V. Šapranausko nesulaukė ir Kėdainiai

Neseniai spaudoje pasirodė žinia, kad žinomas aktorius Vytautas Šapranauskas nepasirodė projekto „Chorų karų“ finale. Šiam renginiui buvo ruošiamasi labai kruopščiai, tikriausiai šventinis kostiumas laukė ir nuolatinio laidos vedėjo V. Šapranausko. Apie tai, kad aktorius ir jo partnerė ves iškilmingą projekto superfinalą buvo paskelbta praėjusios savaitės pradžioje.
2012-04-11

„Rasabasa“ prodiuserio kūrybą liaupsina metalo muzikos spauda

Grupės „Rasabasa“ gitaristo ir prodiuserio Snorre Bergerudo sukurtas Norvegijos metalo grupės „She Said Destroy“ naujausias albumas „Bleeding Fiction“ parklupdė metalo muzikos spaudą. Sausio mėnesį pasirodžiusį EP albumą su vienodu entuziazmu liaupsina tiek „Metal Hammer“, tiek konservatyvus Norvegijos nacionalinis transliuotojas NRK. Įdomiausia tai, kad šiame albume yra vos vienas kūrinys, kuris trunka 27 minutes.
2012-03-21

Drake'as dirbs su J. Bieberiu

Drake'as yra laimingas, kad galės padėti Justinui Bieberiui dirbti su jo naujuoju albumu. Justinas neseniai išleido savo Kalėdinį albumą „Under The Mistletoe“, o dabar jis jau pradėjo dirbti su albumu, kurį pavadino „Believe“. Žinoma, kad paauglių dievaičiui padės dirbti Drake'as su Kanye Westu. „Aš ir Justinas studijoje kurti pradėsime sausį, todėl to laukiu,“ – Drake'as sakė per „Stevie Wonder's House Full of Toys“ koncertą.
2011-12-22

L. Ryškus apie televiziją: bendros tendencijos kaip buvo, taip ir liks populistinės

Televizijos ateitį skirtingų sričių ekspertai vertina įvairiai: technokratai įžvelgia konservatyvumą, technologijų atsilikimą ir sako, kad tokios televizijos, kokia yra dabar, neliks po 10–15 metų. Patys televizijos darbuotojai mano, kad kaip lengvai pasisavinamą informaciją perduodanti ir atsipalaidavimo priemone galinti būti televizija gyvuos per amžius, tuo tarpu informacinių technologijų specialistai sako, kad interneto ir televizijos asimiliacija neišvengiama.
2011-12-11

E. Bžeskas: žmonės mėgsta melą ir plastmasę

Egmontas Bžeskas sako, kad mėgsta, kai jį vadina Mantu. Dailininkas, muzikinių grupių prodiuseris. Ir baisiai darbštus. Sukurtas 3 nacionalinių TV žinių laidų stilius, kelių dešimčių laidų studijų apipavidalinimas. Kelios prodiusuojamos laidos per visus nacionalinius TV kanalus. Galima vardinti, vardinti ir nesustoti.
2011-12-08

„Tegu kalba“ studijoje – atvira D. Bilano išpažintis

Dar būdamas 15 metų jaunasis dainininkas Dima Bilanas svajojo apie pasaulinę šlovę. Po kelerių metų jam diplomą įteikė Rusijos estrados legenda Josifas Kabzonas. Dar po kurio laiko Dimo Bilano pasirodymą stebėjo visas pasaulis, kai jis pirmą kartą per 52 metus Rusiją išvedė į „Eurovizijos“ dainų konkurso aukštumas. Ir tik buvęs Bilano prodiuseris, Viktoras Baturinas, abejoja dainininko talentu.
2011-11-24

B. Pittas aktoriaus karjerą baigs 50-ties

Holivudo karščiausias aktorius Bradas Pittas atskleidė savo planus baigti aktoriaus karjerą, kai jam sueis penkiasdešimt. Žvaigždė pažadėjo mesti aktorystę ir pradėti darbą už kamerų. Per interviu australų televizijos laidoje B. Pittas buvo paklaustas, kiek laiko jis planuoja tęsti aktoriaus karjerą. Jis atsakė: „Trejus metus“. Bradas prasitarė, kad viena iš priežasčių, kodėl jis nori baigti aktorystę, yra jo žmona Angelina Jolie. Jie nori praleisti daugiau laiko kartu.
2011-11-15

„Aerosmith“ lyderis Steven'as Tyler'is: naujasis mūsų albumas – beveik baigtas

„Aerosmith“ vokalistas Steven'as Tyler'is teigia, jog naujojo grupės albumo įrašų sesijos artėja prie pabaigos. Dainininko teigimu, itin laukiamo naujojo įrašo, seksiančio po 2004 m. „Honkin' On Bobo“, darbai vyksta gerai ir jau per kelis artimiausius mėnesius jie ketina projektą užbaigti. Kalbėdamas su „Rolling Stone“ jis sakė: „Du mėnesiai įrašų ir mes jau arti tikslo. Ketiname dar mėnesį dirbti Los Andžele.
2011-10-01

Dėl ko turi kovoti J. Bieberis?

Žaibiškai išgarsėjusio vaikino Justino Bieberio prodiuseris nerimauja dėl vaikino ir ragina jį neapleisti savo dainų kūrybos. Taip pat rūpintis karjera ir populiarumu. Savo talentą ir užsispyrimą berniukas pademonstravo jau vaikystėje: jis kūrė dainas gitara, taip pat darydavo video įrašus, juos patalpindavo internete ir taip buvo pastebėtas. Dabartinis atlikėjo prodiuseris įsitikinęs, kad J. Bieberis turėtų daugiau dėmesio skirti kūrybai. „Justinas yra artistas, kuris turi kovoti.
2011-08-14

Aktorė J. Alba nenorėtų, kad jos vaikai būtų superžvaigždės

Antro vaiko besilaukianti aktorė Jessica Alba aktorės karjerą pradėjo būdama trylikos metų. Tačiau savo atžaloms moteris to nelinkėtų patirti. Patrauklioji Holivudo aktorė įsitikinusi: pirmiausia vaikas turi baigti koledžą, tik po to galvoti apie karjerą kino srityje. Būtent taip ji auklėja savo trijų metų dukrą Honor Marie. J. Albos vyras Cash Warren dirba prodiuseriu pramogų šou versle. Tad, abu puikiai žino tokio gyvenimo būdo privalumus ir trūkumus.
2011-08-11

Kino prodiuserio knygoje - apie B. Pitto, a. Jolie ir J. Aniston meilės trikampį

Prodiuseris ir filmo „Ponas ir Ponia Smitai“ kurėjas Arnon Milchan parašė knygą, kurioje netrūksta informacijos apie Brado Pitto ir Angelinos Jolie romaną. Jis būtent ir prasidėjo filmavimo aikštelėje. Autorius tikino, kad atskleidė daug skandalingo romano ir meilės trikmapio detales. „Jennifer Aniston paliko Brad'ą Pitt'ą, kai jis prisipažino mylįs Angelina Jolie“, - tokius pareiškimus galima rasti  minėtoje knygoje.
2011-08-08

Naujoje Onsos dainoje – antikvarinių vargonų garsai

Po sėkmingo, kaip muzikos prodiuserio debiuto, atlikėjas Onsa klausytojams siūlo naująjį savo kūrinį „Ant pasaulio krašto“. Radijo stotys sėkmingai jau groja pirmąjį paties atlikėjo prodiusuotą kūrinį „Visa Tave“. „Dainą „Ant pasaulio krašto“, kaip ir keletą kitų naujesnių, prodiusavau pats savo namų studijoje, todėl labai laukiu klausytojų įvertinimo“, - sako atlikėjas. Pasak vaikino, nauja daina yra gyvų instrumentų rinkinys. „Kūrinyje gyvai groja akustinė, elektrinė bei bosinė gitaros.
2011-07-29

R. Kandelienė: E. Bžeskas yra labai šeimyniškas

Reda Kandelienė, buvusi šokėjo Andriaus Kandelio žmona, šiandien tiesiog švyti – ji karštai įsimylėjusi ir to visiškai neslepia. Jos mylimasis, žinomas prodiuseris Egmontas Bžeskas, patyręs žmogus, todėl mylimąją geba įvertinti. O pagaliau juk yra už ką – Reda tokia tvirta, entuziastinga, atsidavusi ir praktiška, kad savo moteriška jėga turbūt galėtų kalnus nuversti. Irena Ivenkovė Reda, jūsų akys švyti iš tolo – daugiau nei akivaizdu, kad jaučiatės labai laiminga.
2011-07-21

Garsusis rusų prodiuseris žada įrodyti NSO egzistavimą

Vienas garsiausių Rusijos kino prodiuserių Timūras Bekmambetovas, filmų „Nakties sargyba“ ir „Dienos sargyba“, bei „Likimo ironija 2 arba po pirties“ kūrėjas, filmo su Angelina Jolie „Ieškomas“ režisierius, dirba su nauju filmu. Šį kartą jis pereina prie visiškai sau naujo ir dar neišbandyto žanro – fantastikos. Juostoje „Apollo 18“ pasakojama apie dviejų astronautų kelionę į mėnulį, kuri nuo visuomenės turėjo būti nuslėpta dėl galimo pavojaus susidurti su ateiviais.
2011-02-25
Į viršų