piotras malachovskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „piotras malachovskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „piotras malachovskis“.

Olimpinius čempionus pranokęs Andrius Gudžius: apie dalyvavimą sužinojau prieš dvi dienas

Po pertraukos į prestižines Deimantinės lygos lengvosios atletikos varžybas sugrįžęs Andrius Gudžius įrodė, kad yra vertas grumtis su stipriausiais. Osle (Norvegija) vykusiame etape lietuvis įrankį nusviedė 65,90 m, užėmė ketvirtąją vietą bei pranoko du olimpinius čempionus.
2017-06-16

Lenkų olimpietis pardavė Rio medalį dėl vėžiu sergančio berniuko

Lenkų disko metikas Piotras Malachowskis (Piotras Malachovskis), kuris Rio de Žaneiro olimpiadoje pelnė antrą vietą, sakė, jog šią savaitę savo sidabro medalį pardavė aukcione, kad galėtų apmokėti vėžiu sergančio trejų metų berniuko gydymą. 33 metų pasaulio čempionas savo feisbuko paskyroje parašė, kad veikti jį paskatino to berniuko, Oleko, motinos laiškas, kuriame rašoma, kad jis jau dveji metai grumiasi su akies vėžiu ir kad gydymas Niujorke yra vienintelė likusi viltis.
2016-08-26

V. Alekna laimėjo varžybas Graikijoje!

Dukart olimpinis ir dukart pasaulio disko metimo čempionas Virgilijus Alekna triumfavo Salonikuose (Graikija) vykstančiose geriausių šio sezono pasaulio lengvaatlečių varžybose „IAAF/VTB Bank World Athletics Final“. 37 metų vilnietis diską nusviedė 67 m 63 cm. „Tai - geras rezultatas gerose varžybose. Labai džiaugiuosi šiuo laimėjimu, - po varžybų sakė V. Alekna.
2009-09-12

Virgilijus Alekna Ispanijoje iškovojo pergalę

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) "Grand Prix" varžybose Ispanijos sostinėje Madride šeštadienį iškovojo pirmąją vietą. 37-erių metų vilnietis diską nusviedė 67 m 20 cm. Tai buvo penktosios V. Aleknos varžybos šį sezoną. Geriausias V. Aleknos bandymas buvo antrasis. Pirmuoju bandymu jis diską nuskraidino 62 m 92 cm, trečiuoju - 64 m 13 cm, ketvirtuoju - 63 m 95 cm, o šeštuoju - 65 m 12 cm.
2009-07-05

V. Alekna „Aukso lygos“ varžybose – šeštas

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Aukso lygos“ pirmojo etapo varžybose sekmadienį Berlyne (Vokietija) užėmė šeštąją vietą. 37-erių metų vilnietis diską nusviedė 64 m 6 cm. Tai buvo trečiosios V. Aleknos varžybos šį sezoną. Nugalėjo olimpinis ir pasaulio čempionas estas Gerdas Kanteris. Jis penktuoju bandymu diską nusviedė 67 m 88 cm.
2009-06-14

Virgilijus Alekna Lenkijoje užėmė antrąją vietą

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna 55-osiose Janušo Kusočinskio memorialo varžybose sekmadienį užėmė antrąją vietą. 37-erių metų vilnietis diską nusviedė 63 m 93 cm. Tai buvo antrosios V. Aleknos varžybos šį sezoną. Nugalėjo olimpinis vicečempionas lenkas Piotras Malachovskis (Piotr Malachowski). Jis trečiuoju bandymu diską nusviedė 65 m 98 cm. Trečias liko vengras Zoltanas Kevagas (Zoltan Kovago), nusviedęs diską 62 m 22 cm. Geriausias V. Aleknos bandymas buvo antrasis.
2009-06-08

G. Kanteris: Esu laimingas, kad galiu kovoti su V. Alekna

Olimpinis ir pasaulio disko metimo čempionas estas Gerdas Kanteris teigia, kad pagrindiniai jo varžovai kitais metais bus dukart olimpinis ir dukart pasaulio čempionas Virgilijus Alekna bei Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas lenkas Piotras Malachovskis. G. Kanteris pakartojo, kad jis, kaip ir daugelis kitų disko metikų, savo idealu laiko V. Alekną. „Jis nuo 2000 metų visiškai dominavo mūsų rungtyje. Esu laimingas, kad galiu su juo kovoti“, - pažymėjo G. Kanteris.
2008-10-02

V. Aleknai koją pakišo liga

Štutgarte vykusiose geriausių šio sezono pasaulio lengvaatlečių varžybose „IAAF/VTB Bank World Athletics Final“ Virgilijus Alekna užėmė paskutinę - aštuntąją - vietą. Tinkamai pasirengti startui disko metikas negalėjo dėl ligos. Praėjusios savaitės viduryje V.Alekna apskritai nežinojo, ar vyks į Vokietiją. „Sirguliuoju. Jei pavyks susitvarkyti, dalyvausiu, bet jei ne, tai ne. Nežinau, ar tiesiog persišaldžiau, ar virusiukas užpuolė“, - pasakojo dukart olimpinis čempionas.
2008-09-15

V. Aleknai įteiktas bronzos medalis

Šiandien Kinijos sostinės Pekino garsiajame „Paukščių lizdo“ stadione medaliais buvo apdovanoti vyrų disko metimo varžybų prizininkai - lietuvis Virgilijus Alekna, lenkas Piotras Malachowskis ir estas Gerdas Kanteris. Priminsime, kad Lietuvos pasididžiavimu vadinamas 36-erių metų Virgilijus Alekna vakar vykusiose dramatiškose varžybose geriausiu mėginimu diską nuskraidino 67,79 metrus ir papildė savo ir taip įspūdingą trofėjų kolekciją dar vienu medaliu – šį kartą bronziniu.
2008-08-20

Lietuvos pasididžiavimas V. Alekna nuskynė bronzos medalį!

Šiandien Kinijos sostinėje Lietuvos atstovas 36-erių metų Virgilijus Alekna geriausiu mėginimu diską nuskraidino 67,79 metrus ir Pekino olimpiadoje mūsų šaliai nuskynė antrą bronzos medalį. 202 centimetrų ūgio ir 130 kilogramų svorio Lietuvos lengvaatletis vyrų disko metimo varžybų finale įveikė 9 varžovus ir papildė savo ir taip įspūdingą trofėjų kolekciją dar vienu medaliu – šį kartą bronziniu.