pavėžėjimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pavėžėjimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pavėžėjimas“.

Kilus triukšmui dėl pacientų pavėžėjimo finansavimo – SAM žinia: atrado lėšų bent iki liepos 1 d.

Merams pakėlus triukšmą dėl pacientų pavėžėjimo paslaugos finansavimo Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad atrado galimybių šią paslaugą pilnai finansuoti. Nurodoma, kad 20-yje savivaldybių, dalyvaujančių pilotiniame projekte, paslauga užtikrinta visa apimtimi bent iki liepos. Vykdant bandomąjį pavėžėjimo projektą, nuo kovo 1 d. savivaldybės turėjo finansuoti dalį kelionių.

Svarbi žinia šių rajonų pacientams: nemokama pavėžėjimo paslauga startavo visa apimtimi

Pavėžėjimo paslauga palaipsniui įtraukia vis daugiau skirtingų pacientų grupių. Nuo lapkričio 1-osios, kartu su trečiuoju projekto etapo startu, ja galės naudotis ir neįgalieji – neturėdami galimybės savarankiškai pasiekti gydymo įstaigos jie kviečiami registruotis pavėžėjimui, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Pasak sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio, bandomasis pavėžėjimo projektas startuoja visa apimtimi – visos numatytos pacientų grupės įtraukiamos į paslaugos gavimą.

Gera žinia: pavėžėjimu į gydymo įstaigas nuo spalio 1 d. galės naudotis daugiau žmonių

Rugpjūtį startavęs pavėžėjimo projektas įsibėgėja – prasideda naujas, jau antrasis etapas, į kurį nuo spalio įtraukiama viena didžiausių pacientų grupių – vyresnio amžiaus asmenys. Be tų, kuriems reikia atlikti hemodializę ar transplantaciją nuo šiol bus aptarnaujami ir vyresni nei 75-erių, socialiai pažeidžiami pacientai. Negalėdami savarankiškai pasiekti gydymo įstaigos jie turės pavėžėjimo galimybę.

Nuo rugpjūčio 1 d. dalyje Lietuvos – nauja paslauga pacientams: štai kas galės ja pasinaudoti

Nuo rugpjūčio 1 d. Lietuvoje startuoja naujovė – pacientų pavėžėjimas. Tiesa, kol kas tai – tik bandomasis projektas tam tikrose savivaldybėse. Be to, jis bus pradėtas tik nuo tam tikrų paslaugų poreikį turinčių pacientų. Bet jau nuo lapkričio 1 d. pavėžėjimas dalyje Lietuvos startuos pilna koja ir truks iki kitų metų liepos.

Pacientų laukia naujovė – nemokamas pavežimas į gydymo įstaigas: atskleidė daugiau, kaip tai veiks

Vykdant sveikatos priežiūros įstaigų tinklo reformą pacientų laukia ir viena naujovė – pavėžėjimo į gydymo įstaigas ir iš jų sistema. Bandomasis jos modelis bus pradėtas dar šią vasarą, o kitais metais nuo liepos 1 d. pavėžėjimas neskubiais atvejais pradės veikti visoje Lietuvoje.

Aiškėja, kas galės nemokamai naudotis pavėžėjimo į gydymo įstaigas paslauga

Galimi sunkumai pasiekti artimiausią gydymo įstaigą neturi lemti žmonių sprendimo nesikreipti į gydytoją ar ieškoti pagalbos didmiesčiuose. Dėl to neatsiejama sveikatos sistemos reformos dalis – pacientų pavėžėjimo paslaugų pertvarka, kad jomis sėkmingai galėtų pasinaudoti daugiau pacientų, skelbia sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Juolab kad pavėžėjimo sistema didele dalimi integruotų jau turimus pajėgumus.

Pacientų laukia naujovės: pristatė, kaip po Dulkio reformos veiks pavėžėjimo į gydymo įstaigas modelis

Įgyvendinus planuojamą sveikatos įstaigų pertvarką ir siekiant daugiau paslaugų teikti neguldant pacientų į ligonines daugiau žmonių prireiks pavėžėjimo paslaugų. Kaip tai bus užtikrinta – šiuo metu bene aktualiausias gyventojų keliamas klausimas.

Kelionė apkarto: teistas pavėžėjas atvežė, bet daiktų neatidavė

Be daiktų, asmens dokumentų ir be pagalbos iš pavėžėjimo paslaugų teikėjų. Tokioje nepavydėtinoje situacijoje neseniai atsidūrė vienas vilnietis, namo nusprendęs grįžti su pavėžėju. Pastarasis savo keliais nurūko su visais keleivio daiktais, o juos atgauti padėjo tik policija.
2019-03-07

„Uber“ pradeda veiklą Ukrainoje

Pavėžėjimo paslaugas teikianti bendrovė „Uber“ ketvirtadienį pradeda savo veiklą Ukrainoje. Apie tai Kijeve įvykusio pristatymo metu pranešė kompanijos vadovas Ukrainoje Arkadijus Veršebeniukas. „Nuo šios dienos „Uber“ oficialiai pradeda veiklą Kijeve“, – sakė jis. Apie tai, kad minėta bendrovė pradės veikti Ukrainoje, šalies Infrastruktūros ministerija anonsavo dar praėjusių metų gruodį. Tų pačių metų liepą „Uber Technologies“ pradėjo ieškoti sau vadovo Ukrainoje.
2016-06-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų