pauliaus vaicekausko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pauliaus vaicekausko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pauliaus vaicekausko“.

Brūzga pristato naują kūrinį: „O dabar laikas leistis į kelionę“

Atlikėjas Jurgis Brūzga, rodos, turi receptą padėsiantį greičiau išsivaduoti iš kasdienės rutinos ir atsibodusios žiemos pilkumos. Radijo stočių eterį pasiekė naujausias kūrinys – vasaros hitu pretenduojantis tapti singlas „Tu“. Pasak atlikėjo, tereikia pasigarsinti grotuvus ir energingas, modernaus skambesio kūrinys, geriausiai skambės leidžiantis pasitikti bundančios gamtos ir jausmų, rašoma pranešime spaudai.
2019-04-04

Adomaitis pristato hito „Vandenynai“ remiksą: reikėjo įlieti švieži kraujo

Dainininko Lino Adomaičio repertuare puikuojasi ypač daug hitų, kuriuos traukia visa Lietuva, tačiau visai neseniai į pasaulį paleistas kūrinys „Vandenynai“, panašu, kad tapo ryškiausiu perlu muzikanto karjeroje. Šylant orams ir ateinant tikrajam pavasariui Linas pristato dainos „Vandenynai“ remiksą ir specialiai jam sukurtą stilingą vaizdo klipą, rašoma pranešime spaudai.
2019-03-05

Turistus sužavėję pilies gatvės muzikantai Skirtautas ir Paulius: norime, kad mus išgirstų daugiau žmonių

Muzikantų Skirtauto Špoko ir Pauliaus Vaicekausko grojama muzika puikiai pažįstama Vilniaus pilies gatvės gyventojams ir miesto svečiams. Talentingi vaikinai beveik metus džiugino į sostinės senamiestį užsukusių žmonių ausis, tačiau gitaros ir smuiko duetas nusprendė nestovėti vietoje ir tikisi užkariauti dar daugiau klausytojų simpatijų. „Juk niekad nežinai, kaip pasisuks likimas, tiesa? Labai tikimės, kad mums pasiseks pelnyti klausytojų dėmesį.
2016-12-24
Į viršų