patreon

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „patreon“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „patreon“.

Lietuvos kūrėjai traukiasi iš „Patreon“: jūs padėjote karo nusikalteliams

Platforma „Patreon“, leidžianti kūrėjams gauti atlygį už savo turinį, paskelbė apie nevyriausybinės organizacijos, renkančios pinigus Ukrainos kariuomenei, paskyros sustabdymą. Lietuvos kūrėjai, bendrai turintys daugiau kaip 20 tūkst. už turinį mokančių prenumeratorių, boikotuoja šį platformos sprendimą, pasirinkdami alternatyvas.
2022-02-26

„Instagram“ ateityje – mokamas turinys: influenceriai galės užsidirbti dar daugiau

2022-aisiais socialiniai tinklai „Instagram“ ir „TikTok“ paskelbė, jog vartotojams ketina pasiūlyti naują būdą užsidirbti pinigų – už pasirinktą mokestį jie galės šiose platformose savo sekėjams siūlyti papildomą turinį. Specialistai neslepia – šia galimybe kvies pasinaudoti ir Lietuvos influencerius, o pastarieji jau visai greitai ir patys gali sulaukti naujų mokesčių.
2022-02-03

Lietuvos CS:GO organizacija „Timechasers“ skelbia pabaigą

Vienintele Lietuvos „Counter-Strike: Global Offensive“ organizacija tituluota „Timechasers“ trečiadienio vakarą pranešė nutraukianti savo veiklą. „Dėl įvairių priežasčių nusprendėme nutraukti savo veiklą. Deja, turime baigti savo esporto kelionę, nes pasidarė neįmanoma tęsti tai, ką darėme iki šiol“, – „Twitter“ tinkle paskelbė „Timechasers“. „Norime padėkoti visiems, kurie buvo kartu, sekė ir sirgo už mūsų komandas bei dalyvavo mūsų turnyruose.
2021-04-22

Šeduikytė pristato naujieną: džiaugiasi, kad surado bendražygį

Prieš po kelių savaičių planuojamą albumo išleidimą Jurga Šeduikytė pasidalino nauju singlu „Try Me“ ir šiai dainai skirtu netikėtu vaizdo klipu. Jame šokiu ir muzika perteikiama istorija apie žmonių santykius. Ne kartą su Jurga dirbusio režisieriaus Ričardo Matačiaus klipas sukurtas eksperimentiniu būdu, pasitelkus infraraudonųjų spindulių filmavimą, rašoma pranešime spaudai.
2020-04-30

Karščiausia pasaulio močiutė parduoda nuogos nuotraukas – prašo nemenkos sumelės

Karščiausia pasaulio močiute tituluojama Gina Stewart gali didžiuotis įspūdinga figūra. Savo instagramo paskyroje ši moteris mėgsta dalintis pikantiškiausiais kadrais. Daugeliui nuotraukų 48 metų moteris pozuoja be liemenėlės, vos prisidengusi plaukais. Tačiau ji ėmėsi dar kai ko. Ji susikūrė savo  „Patreon“ paskyrą, kurioje jos gerbėjai gali atsisiųsti jos nuotraukas už pinigus. Gina prašo 500 dolerių už mėnesinę prieigą prie jos intymiausių kadrų.
2019-03-02
Į viršų