pagd

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pagd“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pagd“.

Kelyje Vilnius-Kaunas dega BMW: formuojasi spūstys

Kelyje Vilnius-Kaunas dega BMW automobilis, naujienų portalui tv3.lt patvirtino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Pranešimo apie degantį lengvąjį automobilį A-1 kelyje ties Žiežmariais ugniagesiai sulaukė 14 val. 19 min. Pirminiais duomenimis, žmonės per įvykį nenukentėjo. Gaisras gesinamas. Vairuotojai įspėjami dėl spūsčių važiuojant Vilniaus kryptimi. Įvykį tiria tarnybos.

Kaune užsidegus namui, nukentėjo moteris

Kaune antradienio naktį užsidegus namui, nukentėjo moteris, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). PAGD duomenimis, 4 val. 31 min. gautas pranešimas, kad Vincento Borisevičiaus gatvėje dega namas. Atvykus ugniagesiams, dalis pastato degė atvira liepsna.
Kriminalai 2024-06-11

Nelaimė Kauno mariose: į vandenį iš laivo įšoko vyras, gelbėtojai jo nerado

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovai pranešė, kad šeštadienį gelbėtojai Kauno mariose ieškojo į vandenį įšokusio vyro. Pasak PAGD, 23:36 val. buvo gautas vyriškio pranešimas, kad, plaukiojant burlaiviu Kauno mariose, jo brolis iššoko iš laivo ir vyro nebemato. Atskubėję gelbėtojai motorine ir gumine valtimis, termovizoriumi atliko žvalgyba Kauno mariose.

Vilniaus rajone iš tvenkinio ištrauktas skenduolis

Vilniaus rajone sekmadienį iš tvenkinio ištrauktas skenduolis, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). PAGD duomenimis, 7 val. 41 min. pranešta, kad Marijampolio kaime, Dvaro gatvėje, Naudžiūnų tvenkinyje (prie pat kranto), matomas skenduolis. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, tvenkinyje, apie 1 metro nuo kranto atstumu, plūduriavo žmogaus kūnas. Kūnas ištrauktas iš vandens telkinio.
Kriminalai 2024-05-27

Prienų rajone ir Pagėgiuose rasti sprogmenys

Prienų rajone ir Pagėgiuose praėjusią parą rasti sprogmenys, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). Anot PAGD, 14 val. 51 min. gautas pranešimas, kad Pagėgiuose, Gėgės gatvėje, įvestas planas „Skydas“. Atvykę Tauragės kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono išminuotojai rastus du artilerijos sviedinius išsivežė sunaikinti. PAGD duomenimis, 16 val. 46 min.
Kriminalai 2024-05-13

Vilkaviškio rajone užsiliepsnojo ūkinis pastatas: sudegė tona šieno

Vilkaviškio rajone užsiliepsnojus ūkiniam pastatui, sudegė toną šieno, vandeniu perlietos dar 25 tonos, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). PAGD duomenimis, šeštadienį apie 19.09 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen. Maldėnų dega namas. Atvykus ugniagesiams, degė ūkinio pastato šienas. Sudegė apie 1 t šieno, aprūko įvairūs buities daiktai. Vietinių ūkininkų technika perkrauta ir perlieta vandeniu apie 25 t šieno.
Kriminalai 2024-05-12

Raseinių ir Šakių rajonuose rastos rankinės granatos

Raseinių, Šakių, Vilkaviškio rajonuose ir Vilniuje praėjusią parą rasta sprogmenų, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). Anot PAGD, 13 val. 13 min. gautas policijos pranešimas, kad Raseinių rajone, Pakautų kaime, rastas sprogmuo, įvedamas planas „Skydas“. Rasta Antrojo pasaulinio karo laikų rankinė granata „F1“ sunaikinta vietoje. Ugniagesių duomenimis, 8 val. 55 min.

Kėdainiuose, ledų fabrike, pasklido amoniako dujos, viena darbuotoja išvežta į ligoninę

Kėdainiuose, ledų fabrike, trečiadienį pasklidus amoniako dujoms, viena darbuotoja išvežta į ligoninę, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). Anot PAGD, 16 val. 26 min. pranešta, kad Jono Basanavičiaus gatvėje esančiame ledų fabrike fiksuotas gamybinių įrenginių gedimas technologinio proceso metu. Gautame pranešime, nurodyta, kad ledų fabrike iš įrenginio sklinda amoniako kvapas, yra apsinuodijusi darbuotoja.

Švenčionių rajone iš tvenkinio ištrauktas vyro kūnas

Švenčionių rajone antradienį iš tvenkinio ištrauktas vyro kūnas, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). Anot PAGD, 8 val. 58 min. pranešta apie matomą skenduolį Trūdų kaime, Ežerėlio gatvėje. Panaudojus gelbėjimo valtį ir gelbėjimo virvę iš tvenkinio ištrauktas vyriškos lyties kūnas.
Kriminalai 2024-05-08

Vilniaus rajone, tvenkinyje, rastas nuskendusio vyro kūnas

Vilniaus rajone, tvenkinyje, sekmadienį rastas nuskendusio vyro kūnas, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). Anot PAGD, 13 val. 47 min. Tarnėnų kaime, Ežero gatvėje, Keturiasdešimt totorių tvenkinyje, 25 metrų nuo kranto atstumu, 4 metrų gylyje, rastas nuskendusio vyro kūnas. Kūnas ištrauktas į krantą ir perduotas greitosios medicinos pagalbos medikams.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų