neįgaliesiems

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „neįgaliesiems“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „neįgaliesiems“.

Seimas pritarė: šias išmokas galės gauti daugiau gyventojų, daliai jos augs

Seimas antradienį po svarstymo pritarė siūlymui išplėsti šalpos pensijų gavėjų ratą: išmokas mokėti ir dirbantiems žmonėms, taip pat 24 metų ir vyresniems neįgaliesiems, pranešė Seimo Spaudos tarnyba. Už Šalpos pensijų įstatymo pataisas po svarstymo antradienį balsavo 113 Seimo narių, susilaikė 10. Vėliau Seimas balsuos galutinai.
2023-12-12

„Lietuvos geležinkeliai“ pritaikys paslaugas neįgaliesiems

Valstybės valdoma bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ ketina iki 2024 metų pritaikyti savo paslaugas neįgaliesiems. „Lietuvos geležinkelių“ valdyba antradienį pritarė tai numatančiai programai. Ją įgyvendinant bus perkami nauji keleiviniai traukiniai, įdiegta nauja bilietų pardavimo sistema, pertvarkytos stotys, peronai, Vilniaus ir Kaišiadorių pėsčiųjų tiltai virš geležinkelio bei kita infrastruktūra geležinkelyje Vilnius–Klaipėda.
Aktualijos 2019-12-04

Fotografuokite į valias – tai gali būti įrodymas

Sausio 20 d. priimtas Vilniaus apygardos teismo nutarimas, dėl gyventojų policijai atsiųstų nuotraukų su KET pažeidimais, nebuvo visiškai teisingai suprastas. „Pro akis praslydo faktas, kad policija negali bausti pažeidėjo, vadovaudamasi tik nuotraukomis“, – aiškina Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro viršininkas Kęstutis Dičius.
Kriminalai 2015-01-30
Į viršų