Mindaugas Navickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Mindaugas Navickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Mindaugas Navickas“.

Nutekėjo slapti dokumentai: kas konkrečiai užkliuvo Monikos Navickienės vyro giminaitės Trinkūnaitės aplinkoje?

Buvusiai socialinės apsaugos ir darbo viceministrei Monikai Navickienei atsistatydinus iš pareigų, klausimai dėl jos sutuoktinio Mindaugo Navicko aplinkos išlieka aktualūs, o valstybės institucijos atlieka savo tyrimus. Ir kai kurie jų visai nėra palankūs M. Navicko brolio žmonos seseriai Ievai Trinkūnaitei.
Aktualijos Prieš 20 val.

Navickas: Germanas „Litlab“ buvo įdarbintas dėl savo patirties su „blockchain“

Dėl finansinių nusikaltimų kalėjęs Vilhelmas Germanas (buvęs Vilius Židelis) pernai įmonėje „Litlab“ kurį laiką buvo įdarbintas dėl savo žinių ir patirties dirbant su blokų grandinių (blockchain) technologija, portalui „Delfi“ nurodė įmonę valdantis buvusios socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės sutuoktinis Mindaugas Navickas. „Šis žmogus turi žinių ir patirties dirbant su blockchain technologija.

Žiniasklaida: Navickienės vyras buvo įdarbinęs už sukčiavimą kalėjusį Germaną

Už finansinius nusikaltimus kalėjęs „Foxpay“ savininkės Ievos Trinkūnaitės sugyventinis Vilhelmas Germanas dirbo ministrės Monikos Navickienės vyro Mindaugo Navicko įmonėje „LITLAB“, skelbia naujienų portalas 15min.lt. Portalo duomenimis, V. Germanas dirbo „LITLAB“ praėjusiais metais, kiek ilgiau nei mėnesį – nuo kovo 1 dienos iki balandžio 17 dienos. Skelbiama, jog tai buvo vienintelis oficialus V. Germano pajamų šaltinis per pastaruosius du metus.

Monikai Navickienei – tamsios dienos: jos sutuoktiniui neleista parduoti įmonės nepatikimai verslininkei

Socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės sutuoktiniui Mindaugui Navickui nepavyko savo įmonės „Litlab“ parduoti finansinių technologijų įmonei „Foxpay“, kurios valdybos nariu pats kurį laiką buvo ir kurios akcininkė yra tolimais giminystės ryšiais susijusi verslininkė Ieva Trinkūnaitė.

Navickienei gresia rimti nemalonumai dėl sutuoktinio: tyrimus pradėjo kelios institucijos

Dviems ministerijoms šiuo metu vadovaujanti, kylanti konservatorių partijos žvaigždė Monika Navickienė priversta teisintis dėl savo vyro veiklos. Mat jam būnant vienos elektroninių mokėjimų bendrovės valdyboje, tyrimus pradėjo Lietuvos bankas, Vyriausybinė saugumo komisija ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT). Aiškinamasi, ar nebuvo plaunami pinigai, ar įsivėlę pavojų nacionaliniam saugumui galintys kelti žmonės. Navickienė teisinasi, kad ji su vyro darbais nesusijusi.

„Febi Speedfest.lt“ šventės dalyviai įsitikino, jog galingiausias automobilis negarantuoja pergalės

Kai kurių gamintojų automobilių vairuotojai pasižymi aktyviomis ir tvariomis bendruomenėmis visame pasaulyje. Viena tokių, vienijanti „Porsche“ vairuotojus, jau ne pirmus metus suburia šių sportiškų automobilių vairuotojus tiek pasivaržyti tarpusavyje, tiek patobulinti savo vairavimo įgūdžius. Visai neseniai „Febi Speedfest.
2023-08-14

Aiškėja daugiau apie piratų pagrobtus du lietuvius: „Pasiėmė su savimi 6 aukščiausius pagal rangą įgulos narius“

Šalia Vakarų Afrikos Kongo krantų piratai pagrobė du lietuvius ir dar keturis danų tanklaivio įgulos narius. Šis incidentas įvyko dar kovo pabaigoje, tačiau Vyriausybė apie tai, kad į piratų nelaisvę pateko du lietuviai, pranešė tik penktadienį. Pagrobtojo lietuvio sūnus situaciją paviešino ir prašo išlaisvinti jo tėtį. Danų tanklaivį „Monjasa Reformer“, plaukiojusį prie Vakarų Afrikos Kongo krantų, ir jame buvusią įgulą – 16 žmonių, užgrobė piratai.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų