mindaugas laučys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas laučys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas laučys“.

Išnarstė Vilniaus miesto savivaldybės remontą – vietomis permokėjo ir 10 kartų

Rugsėjo pabaigoje paaiškėjo, kad už vieno aukšto ir balkono remontą Vilniaus miesto savivaldybė sumokėjo daugiau nei 300 tūkst. eurų. Portalas tv3.lt plačiau pasidomėjo sąmatoje aprašytais darbais ir profesionalaus sąmatininko paprašė įvertinti, ar dalis darbų ir pirktų prekių atitinka rinkos kainą. Pasirodo, už dalį darbų ir prekių savivaldybė sumokėjo kur kas daugiau nei įprasta rinkoje.

Naudinga žinoti: ekspertas pataria, kaip sutaupyti statant namą

Nuosavo namo statyba reikalauja ne tik daug atsakingumo ir kantrybės, bet ir finansinių išteklių. Visgi, sąmatininkas Mindaugas Laučys teigia, kad sutaupyti visuomet yra įmanoma, tereikia laikytis keleto svarbių patarimų. Vienas svarbiausių principų, kaip būtų galima neišleisti daug pinigų statant nuosavą namą, pasak M. Laučio, yra tinkamas sklypo parinkimas. „Jeigu pastato statyba bus vykdoma arti vandens telkinio, tai padidins statybų kainas.
2019-05-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų