Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milram“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milram“.

A. Contadoro kaina – 5 mln. eurų ?

Pasak italų sporto leidinio „Gazzetta dello Sport“, belgų komanda „Quick Step“ pasiūlė Alberto Contadorui kontraktą, užtikrinantį 5 mln. eurų metinį atlyginimą. Tačiau informacijos patikimumas kelia abejonių, kadangi komandos vadybininkas šį faktą neigia ir tikina, kad ispanų dievaičio apsisprendimą nulems ne sumos dydis, o UCI verdiktas.
2009-11-10

„Astana“ gali prarasti ir A. Contadorą

Šių metų prestižinių daugiadienių dviračių plento lenktynių „Tour de France“ laimėtojui, pripažintam ir geriausiu 2009-ųjų sezono dviratininku, 26 metų ispanui Alberto Contadorui gali atsirasti galimybių pakeisti komandą, nors jo sutartis, su daugeliu įžymybių jau praradusia Kazachstano komanda „Astana“, dar galioja.
2009-10-23

„Vuelta a España“ – per plauką nuo skandalo

18 etape, kurį laimėjo airis Philipas Deignanas („Cervélo“), patekęs į lyderių 10-tuką ir tapęs vienu iš Alejandro Valverde's konkurentų, daugiau kaip 100 dviratininkų buvo pareiškę norą trauktis iš „Vueltos“ lenktynių. To dar nebuvo.
2009-09-18

„Vuelta a España“: Alejandro Valverde pirmauja net keliose įskaitose

Po trijų įtemptų dienų kalnų etapuose, šiandien „Vueltos“ dalyviai gavo šiek tiek atsikvėpti, išvažiuodami į lygumų trasą, po kurios bendroje įskaitoje didysis ispanų favoritas pirmauja ne tik bendroje, bet ir taškų, ir kombinuotoje įskaitoje. Etapą laimėjo olandas 15 etapą laimėjo olandas Larsas Boomas („Rabobank“), daugiau kaip minute aplenkęs ispaną Davidą Herrero („Xacobeo“) ir vokietį Dominiką Roelsą („Milram“), o 170,8 km distanciją „Jaén – Córdoba“ įveikė per 4 val. 12 min. 56 sek.
2009-09-14

I. Konovalovas tęsia Ispanijos kalnų šturmą

Atgavę jėgas po poilsio dienos, penktadienį „Vuelta a España“ dalyviai vėl tęsė lenktynes Ispanijos kalnuose. Lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 147-as ir bendroje įskaitoje dar labiau nutolo nuo lyderio poziciją išsaugojusio A. Valverde's , nukritęs iš 120 į 129 vietą. 12 etapo 179,3 km distancijoje „Almería – Alto de Velefique“ dviratininkų laukė išbandymas 4 įkalnėse, kurių paskutinė (1 kategorijos) laukė finalinėje atkarpoje.
2009-09-11

„La Vuelta“: 10 etapą laimėjo I. Konovalovo komandos draugas

10 etapą, lygumos distancijoje „Alicante ‒ Murcia“ (169,5 km), laimėjo lietuvio Ignato Konovalovo bendrakomandininkas, australas Simonas Gerransas („Cervélo“), aplenkęs kanadietį Ryderį Hesjedalį („Garmin-Slipstream“), daną Jacobą Fuglsangą („Saxo Bank“) ir kazachą Alexandrą Vinokourovą („Astana“). I. Konovalovas nuo lyderio poziciją išsaugojusio Alejandro Valverde's atsilieka 59 min. 8 sek. Bendrosios įskaitos lyderiai nepasikeitė: 1. Alejandro Valverde (ESP/Caisse d’Epargne) 40 val.
2009-09-08

„La Vuelta“: I. Konovalovo krytis žemyn (atnaujinta)

Po sėkmingo vakarykščio starto „Vueltos“ prologe, šiandien lietuvis I. Konovalovas bendroje įskaitoje netikėtai atsidūrė 99 vietoje, o lenktynių teisėjams peržiūrėjus paskutiniųjų distancijos kilometrų vaizdo įrašą ir perskaičiavus 2 etapo rezultatus,– 108 vietoje (+52 sek). Etapą laimėjo vokietisKaip ir buvo tikėtasi, antrosios lenktynių dienos etapas distancijoje „Assen – Emmen“ (Olandija) baigėsi masiniu sprintu.
2009-08-30

„Eneco Tour of Benelux“: T. Vaitkus įveikė prologą

Vakar, kuomet lietuvis Ignatas Konovalovas „Cervélo“ įveikinėjo „Tour du Limousin“ (Prancūzijoje) lenktynių 1 etapą, kitas mūsiškis, Tomas Vaitkus, važiuojantis komandoje „Astana“, startavo Olandijos ture „Eneco Tour of Benelux“ ir užėmė 50 vietą (iš 166). „Eneco Tour of Benelux“ (vadinamos tiesiog "Eneco Tour") yra vienintelės Pro Turo lenktynės, rengiamos Olandijoje ir Belgijoje.
2009-08-19

„Tour de Pologne“ populiarėja

„Tour de Pologne 2009“ lenktynėse, kurias laimėjo italas Alessandro Ballanas iš „Lampre“, važiavo ir lietuvis Tomas Vaitkus, atstovaujantis kazachų komandai „Astana“, ir po 7 dienas trukusių lenktynių užėmęs 45-tą vietą, atsilikdamas nuo čempiono 9 minutes 59 sekundes. Prisimenant 2008-uosius… Pirmąkart „Tour de Pologne“ (lenk. Wyścig Dookoła Polski, oficjalny skrót TdP) buvo surengtas 1928 metais.
2009-08-08

Alberto Contadoras – „Tour de France 2009” lenktynių lyderis! (papildyta)

Sekmadienį, po 15 etapo, pasikeitė prestižinių daugiadienių dviratininkų „Tour de France 2009“ lenktynių lyderis. Juo tapo ispanas Alberto Contadoras iš komandos „Astana“, įveikęs distanciją pirmas ir artimiausią persekiotoją aplenkęs 46 sek. Komandos draugas amerikietis Lance'as Armstrongas pripažino jo pranašumą ir pažadėjo padėti jam siekti galutinės pergalės. Viena iš dviejų ryškiausių komandos žvaigždžių – L. Armstrongas – pripažino laimėtojo pranašumą. „Man buvo labai sunku.