mickui jaggeriui

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mickui jaggeriui“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mickui jaggeriui“.

Jagge'ris nuramino savo gerbėjus: pranešė, kad atsigauna po sunkios operacijos

Didžiosios Britanijos roko veteranui grupės „The Rolling Stones“ lyderiui Mickui Jaggeriui buvo atliekama širdies vožtuvo keitimo operacija, dėl kurios muzikantai atidėjo savo gastroles po Šiaurės Ameriką. Praėjusią savaitę legendinė britų grupė paskelbė, kad atideda savo gastroles „No Filter“ dėl 75-erių M. Jaggerio sveikatos, tačiau kokia medicinos procedūra jam turi būti atlikta, „The Rolling Stones“ nenurodė. Po operacijos, penktadienį Mickas Jaggeris pranešė, kad sveiksta.
2019-04-06

„The Rolling Stones“ lyderis priverstas atidėti gastroles: laukia sunki operacija

Didžiosios Britanijos roko veteranui grupės „The Rolling Stones“ lyderiui Mickui Jaggeriui bus atliekama širdies vožtuvo keitimo operacija, dėl kurios muzikantai atidėjo savo gastroles po Šiaurės Ameriką, pirmadienį paskelbė žiniasklaida. Šeštadienį legendinė britų grupė paskelbė, kad atideda savo gastroles „No Filter“ dėl 75-erių M. Jaggerio sveikatos, tačiau kokia medicinos procedūra jam turi būti atlikta, „The Rolling Stones“ nenurodė.
2019-04-02
Į viršų