mercedes-benz cls

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mercedes-benz cls“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mercedes-benz cls“.

Kanų kino festivalio žvaigždėms – aukso spalvos „Mercedes-Benz“ automobiliai

„Mercedes-Benz“ ir koncerno padalinys AMG nusprendė originaliai pažymėti 65 kartą vyksiantį „Auksinės palmės šakelės“ apdovanojimų įteikimą šių metų tarptautiniame Kanų kinų festivalyje. Ryškiausioms kino ir pramogų verslo žvaigždėms vežti kompanija skyrė blizgančių aukso spalvos automobilių parką. Greta transporto paslaugų „Mercedes-Benz“ ir sportiškasis kompanijos padalinys AMG, taip pat suteiks festivalio lankytojams išbandyti savo modelius.
2012-05-23

„CLS Shooting Break“: naujos detalės

Keliuose vėl pastebėtas bandomas „Mercedes-Benz CLS Shooting Break“. Nors ir stropiai užmaskuotas šis automobilis yra jau priešserijinis – teigiama, kad šio stileivos pardavimai prasidės jau 2013 metų pradžioje.
2012-05-10

„Mercedes-Benz“ Pekine parodys pigesnio keturdurio kupe viziją

Pekino automobilių parodoje „Mercedes-Benz“ ruošiasi pristatyti kompaktišką keturių durų kupe. Tiesa, „CSC“ („Concept Style Coupe“) dar bus demonstruojamas tik kaip koncepcinis automobilis, tačiau jau dabar aišku, kad ši idėja evoliucionuos, ir taps serijiniu kompanijos automobiliu. Tiesa, kompaktišku šį automobilį galima pavadinti tik lyginant jį su „CLS“ modeliu.
2012-04-19

Šiaurėje bandomas Štutgarto stileiva

Šių metų Ženevos automobilių parodoje debiutuos tikras Štutgarto stileiva – „Mercedes-Benz CLS Shooting Break“. Dabar vyksta paskutiniai automobilio bandymo ir derinimo darbai, automobilių pasaulio naujienas medžiojantys žurnalistais dar šiek tiek užmaskuotą automobilį užfiksavo šiaurinėje Švedijoje. Tai jau priešserijiniai automobiliai. Koncerno iš Štutgarto vadovybė dar prieš gerus metus „palaimino“ modelio „CLS“ pagrindu ruošiamą projektą.
2012-01-03

Vokietijoje pastebėtas neįprastas „Mercedes-Benz CLS“

Automobilių pasaulio naujienas medžiojantys fotografai Vokietijos keliuose skirtingose vietose užfiksavo net du bandomus „Mercedes-Benz CLS Shooting Break“. Manoma, kad tai jau priešserijiniai automobiliai. Koncerno iš Štutgarto vadovybė dar prieš metus „palaimino“ modelio „CLS“ pagrindu ruošiamą projektą. Tai turėtų būti vienas iš stilingiausių sportiškų universalų. „Shooting break“ tipo universalai automobilių pasaulyje yra toli gražu ne naujiena, o greičiau pamiršti seni dalykai.
2011-10-13

„Brabus“ Frankfurte vėl užsidėjo karūną

Vokiečių specialistai iš nedidelės, tačiau visame pasaulyje žinomos kompanijos „Brabus“ Frankfurto automobilių parodoje pristatė savo ekstremalų sedaną „Rocket 800“. Susipažinkite, „Mercedes-Benz CLS“ pagrindu pagamintas automobilis dabar yra pats greičiausias ir galingiausias pasaulyje sedanas. Galios ir greičio varžybose „Brabus“ nėra naujokas, tačiau pačio greičiausio sedano vardą iš šio gamintojo buvo atėmusi tiuningo kompanija „G-Power“ su savo variacija „BMW M5“ tema.
2011-09-19

Kupe „Mercedes-Benz CLC“: pirmos nuotraukos

Kalbos, kad „Mercedes-Benz“ gamins nedidelį keturių durų kupe pasitvirtino – automobilių naujienas medžiojantys fotografai užfiksavo dar užmaskuotą visiškai naują modelį, kuris nuo konvejerio riedėti pradės po pusantrų metų. Panašu, kad naujasis automobilis gaus „CLC“ pavadinimą ir bus pozicionuojamas laipteliu žemiau, nei keturių durų kupe „CLS“. Manoma, kad jo pagrindu bus dabartinių „A-class“ ir „B-class“ modelių platforma.
2011-08-04
Į viršų