markas gasolis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „markas gasolis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „markas gasolis“.

Rusų šturmą atlaikiusi Ispanija iškovojo Europos čempionato bronzą

Šį sekmadienio vakarą įvyko kova dėl Europos vyrų krepšinio čempionato bronzos medalių. Tarpusavyje dėl šio apdovanojimo susikovė ispanai ir rusai. Nuo pat pirmos dvikovos minutės ispanams pavyko pabėgti į priekį. Netrukus jie įgijo dviženklę persvarą, kuri laikėsi iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios.
2017-09-17

Darius Songaila sugrįžo į aikštelę, tačiau „Wizards“ vėl pralaimėjo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate trečiadienį Rytų konferencijos autsaiderė „Washington Wizards“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, svečiuose 107:112 (27:27, 23:30, 23:31, 34:24) nusileido „Memphis Grizzlies“ ekipai ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Vašingtono komandai (17 pergalių/59 pralaimėjimai) Karonas Batleris pelnė 31, Entonas Džeimisonas - 28 (10 atk. kam), Nikas Jangas - 16, o Džavaris Kritentonas (11 atk. kam.) - 13 taškų.
2009-04-02

D. Songailos indėlis į pergalę – 6 taškai

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse trečiadienį „Washington Wizards“ komanda, kurioje žaidžia Darius Songaila, svečiuose 89:80 (14:18, 29:17, 26:24, 20:21) įveikė „Memphis Grizzlies“ ekipai. 13 min. žaidęs D. Songaila pelnė 6 taškus (dvitaškiai 2/5, baudos 2/3), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė 3 ir suklydo 2 kartus. Vašingtono komandoje rezultatyviausiai žaidė lygos naujokas Džavalas Makgi. Jis surinko 20 taškų.