mariuszas pudzianowskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mariuszas pudzianowskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mariuszas pudzianowskis“.

Buvęs galiūnas Mariuszas Pudzianowskis kovos su net 150 kg sveriančiu priešininku

Buvusi pasaulio galiūnų sporto superžvaigždė Mariuszas Pudzianowskis KSW organizacijos MMA (Mišrių kovos menų) kovoje Lodzėje šeštadienį išbandys jėgas su 150 kg milžinu iš Senegalo Serigne Ousmane Dia. M. Pudzianowskis anksčiau penkiskart buvo pajėgiausias galiūnų sporto atstovas pasaulyje. Jis tiek sykių laimėjo „World‘s Strongest Man“ varžybas. Tuo tarpu net 150 kilogramų sveriantis senegalietis yra daugkartinis savo šalies imtynių čempionas.
2021-10-22

MMA narve – buvęs stipriausias pasaulio žmogus

Buvusi pasaulio galiūnų sporto superžvaigždė Mariuszas Pudzianowskis po beveik pusantrų metų pertraukos vėl žengs į MMA (Mišrių kovos menų) narvą. Lenkas KSW organizacijos turnyre Lodzėje šeštadienį išbandys jėgas su milžinu iš Senegalo Serigne Ousmane‘u. Tai bus kova, kurioje sportininkų kilogramai neribojami. 44 metų 186 cm ūgio M. Pudzianowskis anksčiau išgarsėjo kaip vienas geriausių planetoje galiūnų sporto atstovų.
2021-03-19

Ž. Savickas pagerino planetos rekordą ir artėja aukso link!

Maltoje vykstančio pasaulio galiūnų čempionato finale puikiai kovoja Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas – iš pirmų trijų rungčių jis laimėjo vieną, o kitoje užėmė antrą vietą ir yra vienas iš lyderių bendroje įskaitoje. Lietuvis rąstų vertimo rungtyje pagerino visų laikų planetos rekordą. 34-erių metų mūsiškis rungtį baigė per 28,69 sek. ir ankstesnį pasaulio rekordą pagerino 3 sek. Antrąją ir trečiąją vietas rąstų vertimo rungtyje užėmė amerikiečiai Dave‘as Ostlundas (32,08 sek.
2009-10-02

Galiūnas Ž. Savickas pateko į pasaulio čempionato finalą!

Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas pateko į Maltoje vykstančio pasaulio galiūnų čempionato finalą. 34-erių metų lietuvis tapo 2 atrankos grupės nugalėtoju. Antrąją vietą grupėje užėmė amerikietis Brainas Shaw. Keturias dienas trukusiose atrankos varžybose (7 rungtys) dalyvavo 30 galiūnų, suskirstytų į penkias grupes. Į finalą iš kiekvienos grupės pateko po du stipriausius sportininkus.
2009-09-30

Pasaulio galiūnų čempionate Zambijoje prieš paskutinę rungtį Žydrūnas Savickas yra antras

Zambijoje vykstančių planetos galiūnų (World Strongest Man) pirmenybių finale prieš paskutiniąją rungtį antrąją vietą tarp dešimties dalyvių išsaugojo planetos vicečempionas Žydrūnas Savickas. Po šešių rungčių 28-metų lietuvis turi 41 tašką ir keturiais lenkia 1998 metų pasaulio čempioną švedą Magnusą Samuelsoną bei devyniais - ukrainietį Vasylį Virastiuką.
2003-09-30

Paaiškėjo Žydrūno Savicko varžovai pasaulio galiūnų čempionato Zambijoje finale

Zambijoje vykstančių planetos galiūnų (“World Strongest Man”) pirmenybių finale pasaulio vicečempiono Žydrūno Savicko varžovais bus švedas Magnusas Samuelssonas, lenkai Mariuszas Pudzianowskis ir Jarekas Dymekas, latvis Raimondas Bergmanis, kanadiečiai Geoffas Dolanas, Jessenas Paulinas bei Hugo Girard`as, ukrainietis Vasilijus Viraciukas ir norvegas Svendas Karlsenas. Iš 30 varžybas penkiose atrankos grupėse pradėjusių dalyvių, dėl nugalėtojo titulo kovą šeštadienį tęs 10 galiūnių.