marius linartas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius linartas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius linartas“.

„Lietuvos ryto“ komandos trenerių štabą papildė M. Linartas

Pagausėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ trenerių štabas. Nuo šiol krepšininkams patarimus dalins ir buvęs Vilniaus „Perlo“ vyriausiasis treneris Marius Linartas, kuris tapo kroato Draženo Anzulovičiaus asistentu. 36-erių metų M. Linartas yra dirigavęs ir įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėms, o 2007 m. vasarą stratego vadovaujama jaunučių komanda laimėjo bronzos medalius Graikijoje. D. Anzulovičiui taip pat padės Arvydas Gronskis ir Robertas Štelmaheris.
2010-08-25

Eimantas Bendžius – Lietuvos krepšinio ateitis?

„Balsas.lt Jaunimas“ pristato vieną perspektyviausių Lietuvos jaunųjų krepšinio pasaulio atstovų – Eimantą Bendžių. Niekada anksčiau negirdėjai šios skambios pavardės? Na, tiesa, gal ir teko, juk garsieji muzikos prodiuseriai − taipogi Bendžiai, tačiau tarpusavyje šie asmenys tikrai nesusaistyti giminystės ryšiais.
2009-10-14

Oficialu: šiemet dėl LKL čempionų žiedų varžysis net 13 ekipų

17-asis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas bus įsimintinas vien tuo, kad jame dalyvaus daugiausia per LKL istoriją komandų – net trylika. Vakar vykusiame LKL valdybos posėdyje bei visuotiniame narių susirinkime sudėlioti visi naujojo – 17-ojo – čempionato taškai.
2009-09-04

LKL čempionate žais ir Vilniaus „Perlas“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) valdybos posėdyje ketvirtadienį nuspręsta į stipriausias šalies krepšinio pirmenybes priimti Vilniaus "Perlo" klubą, praneša naujienų portalas lrytas.lt. Starto mokestį - 350 tūkst. litų - vilniečiai sumokės dalimis - 250 tūkst. litų perves iškart, o likusius 100 tūkst. litų - kitąmet. Praėjusį sezoną "Perlo" krepšininkai NKL čempionate užėmė 12-ąją vietą.
2009-09-03

Marius Linartas: „Žaidėme nusivylę“

Vėlų pirmadienio vakarą Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas, kuriame iš Europos jaunių (U18) vaikinų krepšinio čempionato grįžo Lietuvos rinktinė. Nepaisant to, kad mūsiškiams nepavyko iškovoti medalių, oro uosto laukimo salėje susirinkę žmonės krepšininkus pasitiko audringais aplodismentais. Rinktinės vyriausiasis treneris Marius Linartas pasakojo, jog pusfinalyje pritrūko kelėtos taiklių tolimų metimų, o kovoje dėl trečiosios vietos koją pakišo nuovargis.
2009-08-04

Jaunių rinktinės Baltijos taurės varžybas pradėjo nesėkmingai

Šeštadienį Liepojoje (Latvija) prasidėjusio Baltijos jaunių (iki 18 metų) krepšinio taurės turnyro merginų varžybų pirmosiose rungtynėse Europos čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė 66:85 pralaimėjo Rusijos komandai, skelbiama Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) interneto svetainėje.
2009-06-21

LKF ir „Sprite” skelbia naujų krepšinio talentų paiešką

Kaune buvo surengta spaudos konferencija, kurioje pristatytas ambicingas Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir "Sprite" projektas "Krepšinio talentų kova", kurioje jaunimas kovos vienas prieš vieną.
2008-05-08

Permaininga Lietuvos jaunučių krepšinio ekipų sėkmė Baltijos žaidynėse

Pasirengimą Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionatui tęsianti Lietuvos rinktinė pergalingai startavo Malmės (Švedija) mieste penktadienį prasidėjusiose Baltijos jūros jaunučių žaidynėse, 81:69 (27:25, 24:20, 13:13, 11:17) nugalėjo varžybų šeimininkus."Mūsų tikslas buvo ne sutriuškinti varžovus, o išbandyti žaidėjus",- po rungtynių tvirtino Lietuvos rinktinės treneris Marius Linartas.
2007-06-09

Lietuvos jaunučių krepšinio rinktinė Prancūzijoje II vietą

Keturių komandų tarptautiniame turnyre Prancūzijoje antrąją vietą užėmė Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė, paskutiniame mače 88:83 (18:19, 20:13, 28:20, 22:31) nugalėjusi Slovėnijos bendraamžius.Pirmajame turnyro mače lietuviai 131:49 sutriuškino italus, o antrąsias rungtynes 86:101 pralaimėjo nugalėtojais tapusiems prancūzams, kurie 86:50 įveikė italus.