lukoil academik

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukoil academik“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukoil academik“.

R. Javtokas, D. Lavrinovičius ir T. Nagys - ULEB taurės turnyro finalo aštuonete

Antradienį sužaistos septynerios atsakomosios ULEB taurės krepšinio turnyro aštuntfinalio rungtynės, po kurių vietas finalo aštuoneto varžybose užsitikrino ir trys klubai su lietuviais - 2006 metų ULEB taurės laimėtojas Roberto Javtoko Maskvos „Dinamo“ (Rusija), Tomo Nagio Žeronos „Akasvayu“ (Ispanija) bei Darjušo Lavrinovičiaus Kazanės „Uniks“ (Rusija). „Dinamo“ krepšininkai namuose antrą kartą 103:77 (25:21, 30:20, 31:18, 17:18) nugalėjo Sofijos „Lukoil Academik“ (Bulgarija) ekipą.
2008-03-19

Mindaugo Timinsko komanda - paskutinė ULEB taurės krepšinio turnyro aštuntfinalio dalyvė

Paskutine ULEB taurės krepšinio turnyro aštuntfinalio dalyve tapo Mindaugo Timinsko Valensijos „Pamesa“ (Ispanija) komanda. Trečiadienį atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse „Pamesa“ krepšininkai namuose 82:61 (16:12, 17:16, 18:12, 31:21) nugalėjo Antano Kavaliausko Atėnų „Panionios“ (Graikija) penketuką ir su kaupu atsirevanšavo už nesėkmę svečiuose 59:70. 12 minučių nugalėtojų gretose žaidęs M. Timinskas į varžovų krepšį nemetė, tačiau spėjo sugriebti 1 kamuolį.