lukašas koszarekas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukašas koszarekas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukašas koszarekas“.

Ispanai nušlavė Lenkijos rinktinę

Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo F grupės trečiosiose rungtynėse Lenkijos rinktinė 68:90 nusileido Ispanijos krepšininkams bei baigė pasirodymą turnyre. Ispanai nuo pat susitikimo pradžios ėmė įrodinėti, jog jie neveltui yra vadinami Senojo žemyno pirmenybių favoritais. Jau sužaidus 8 minutes jų pranašumas buvo dviženklis - 19:9, o įpusėjus mačui Ispanijos ekipos persvara siekė 16 taškų - 42:26. Antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas.
2009-09-17

Ispanai vos įveikė Lenkijos rinktinę

Pirmojo rimto pasipriešinimo pasirengimo Europos čempionatui cikle sulaukė pirmenybių favorite laikoma Ispanijos rinktinė, kuri 88:83 palaužė busimus lietuvių varžovus D grupėje Lenkijos krepšininkus. Iki susitikimo pabaigos likus tris minutes lenkai dar pirmavo rezultatu 79:77, tačiau Juano Carloso Navarro vedini ispanai paskutinę atkarpą laimėjo 11:4 ir iškovojo pergalę 88:83. Nugalėtojams J.C.Navarro surinko 26 (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 4/6), Marcas Gasolis – 18 (8 atk. kam.