luka žoričius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „luka žoričius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „luka žoričius“.

Ispanai nugalėjo šeimininkus, rusai išsiuntė namo kroatus

Sekmadienį paaiškėjo paskutinieji Europos čempionato ketvirtfinalių dalyviai. Jais tapo Ispanijos ir Rusijos krepšininkai. Ispanai 73:56 (19:10, 14:15, 16:18, 24:13) nugalėjo šeimininkus turkus. Ispanijos rinktinė rungtynes pradėjo 5:0, o 13-ąją minutę pirmavo dvigubai – 24:12. Savų žiūrovų palaikomi turkai nepasidavė ir trečiojo kėlinio pabaigoje priartėjo 43:46, tačiau paskutinysis ketvirtis priklausė ispanams. Pastarieji per rungtynes metė 20 baudų, turkai – devynias.
2017-09-11

Lietuvių grupėje italai žygiuoja be pralaimėjimų

Šeštadienį antrąją pergalę iškovojo italai. Jie laimėjo abejas pirmąsias B grupės rungtynes. Sekmadienį su italais žais lietuviai. Italijos rinktinė 78:66 (16:19, 27:14, 16:15, 19:18) nugalėjo ukrainiečius. Pastarieji po pirmojo kėlinio pirmavo 19:16, bet italai antrajame perėmė iniciatyvą. Jie po ketvirčio buvo priekyje 43:33. Ukrainiečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priartėję 58:62, bet tada italai spurtavo 13:0 (75:58) ir jų pergalė klausimų nebekėlė.
2017-09-03

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.
2017-08-24

Kroatijos rinktinės galutiniame dvyliktuke bus M. Popovičius

Kroatijos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Josipas Vrankovičius paskelbė 12 žaidėjų pavardes, kurie gins savo šalies garbę Europos čempionate Lietuvoje. Paskutinieji nacionalinės komandos stovyklą turėjo palikti Marco Caras ir Zoranas Vrkičius. Galutiniame dvyliktuke liko Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marko Popovičius ir buvęs žalgirietis Damiras Markota.