longo

Žymiausi sovietiniai ekstrasensai: užburdavo žmones ir pasinaudodavo patiklumu
Žymiausi sovietiniai ekstrasensai: užburdavo žmones ir pasinaudodavo patiklumu (3) 2019.10.12 21:10 Neseniai savo 80-ąjį gimtadienį atšventęs A. Kašpirovskis piktinosi tuo, kad po jo svaiginančios sėkmės sovietinėje televizijoje atsirado šarlatanų, tokių kaip Alanas Čumakas, kurie gerokai sugadino jo reputaciją. Perestroikos metu SSRS ženkliai išaugo religijos ir netradicinės medicinos poreikis, visą šalį užplūdo ...
Dviratininkė J. Longo iškovojo 58-ąjį šalies čempionės titulą
Dviratininkė J. Longo iškovojo 58-ąjį šalies čempionės titulą 2011.06.24 12:35 Legendinė Prancūzijos dviratininkė Jeannie Longo iškovojo 58-ąjį šalies pirmenybių aukso medalį, ketvirtadienį laimėjusi Prancūzijos plento čempionato atskiro starto lenktynes (19 km). 52-ejų metų Longo šalies čempione šioje rungtyje tapo ketvirtą kartą iš eilės ir 11-ą kartą per visą karjerą. J. Longo pirmą kartą ...