lietuvos lenktynininkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos lenktynininkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos lenktynininkas“.

K. Vasiliauskas finišavo antras

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato priešpaskutiniojo, aštuntojo, etapo antrosiose lenktynėse Vokietijoje sekmadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas, kaip ir pirmosiose lenktynėse šeštadienį, užėmė antrąją vietą ir pelnė 18 įskaitinių taškų. 19-metis Lietuvos lenktynininkas šį sezoną ant prizininkų pakylos užkopė penktą kartą. Nugalėjo britas Deanas Stonemanas. Iš trečiosios pozicijos startavęs K. Vasiliauskas nuo nugalėtojo atsiliko 1,966 sek.
2010-09-06

K. Vasiliausko tikslas – laimėti „Formulę-2“

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionate dalyvaujantis Lietuvos lenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas šį sezoną kelia sau pačius aukščiausius tikslus – tapti „Formulės-2“ pirmenybių nugalėtoju. „Praėjęs sezonas buvo pats sėkmingiausias mano karjeroje – keturis kartus kopiau ant prizininkų pakylos ir laimėjau lenktynes Imolos trasoje. Pernai mano didžiausia klaida buvo ta, kad iškėliau sau per mažą tikslą, o kai jį pasieki, tarsi sustoji.