lietuvos galiūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos galiūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos galiūnas“.

Paaiškėjo Lietuvos galiūnų čempionato nugalėtojas

Šeštadienį Prienuose buvo surengtas Lietuvos galiūno čempionato finalinis etapas, po kurio paaiškėjo šalies čempionas. Juo tapo Karolis Aleksandravičius. Jis galutinėje įskaitoje surinko 36 taškus ir 0,5 tšk. aplenkė antroje vietoje likusį Dainių Repšį. Trečioji vieta atiteko Audriui Jokūbaičiui (34,5 tšk.). Ketvirtas liko kiek toliau nuo prizininkų trejeto buvęs Lukas Mataitis (29 tšk.) Visas dešimtukas: 1. Karolis Aleksandravičius 36 tšk. 2. Dainius Repšys 35,5 tšk.
2021-09-19

Ž. Savickas pateko į pasaulio galiūnų čempionato finalą

Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas pateko į Pietų Afrikos Respublikoje vykstančio pasaulio galiūnų čempionato finalą. Nugalėtojo titulą ginantis 35-erių metų lietuvis IV-oje atrankos grupėje užėmė pirmąją vietą. Antrąją vietą šioje grupėje užėmė amerikietis Nickas Bestas. Trečioje grupėje startavęs 28-erių metų Vytautas Lalas kelialapio į finalą neiškovojo. Atrankos varžybose (6 rungtys) dalyvavo 30 galiūnų, suskirstytų į penkias grupes.
2010-09-20

Ž. Savickas iškovojo pirmą vietą Airijoje

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas Airijoje vykusiame galiūnų Čempionų lygos varžybų etape pasidalijo pirmąją vietą su anglu Terry Hollandsu. Abu galiūnai surinko po 62 taškus. 34-erių metų lietuvis ir 31-ų metų anglas laimėjo po tris rungtis, dviejose buvo antri, o vienoje – ketvirti. Teisėjai pirmąją vietą skyrė abiems atletams. Tai pirmasis toks atvejis per trejų metų Čempionų lygos varžybų istoriją. Trečiąją vietą užėmė latvis Agris Kazelnikas, surinkęs 51 tašką.
2010-06-08

Ž. Savickui pakluso trys pasaulio rekordai

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas savaitgalį Paryžiuje (Prancūzija) vykusiose rekordų gerinimo varžybose pagerino net tris pasaulio rekordus. 34 metų lietuvis 160 kg svorio rastą per minutę nuo žemės virš galvos iškėlė šešis kartus, 30 kg svorį prieš save išlaikė 59,1 sek., o du „lagaminus“ po 180 kg nunešė 18 metrų.
2010-03-15

Ž. Savickas: „Kokia čia tragedija? Nors likti antram seniai neteko...“

Prestižinėse galiūnų varžybose „Arnold Strongman Classic“ antras likęs Žydrūnas Savickas nesikremta. „Kokia čia dar tragedija? Kiti ir ketvirtąją vietą užėmę džiaugiasi. Dabar tik sportinio pykčio atsirado“, – tikina Lietuvos stipruolis. Septintą kartą nugalėti Kalifornijos valstijos (JAV) gubernatoriaus ir kino žvaigždės Arnoldo Švarcnegerio globojamose varžybose Ž. Savickui nepavyko. Praėjusį savaitgalį Kolambo mieste vykusiame renginyje 34-erių lietuvis užėmė antrąją vietą.
2010-03-10

Ž. Savickas nelaimėjo A. Švarcnegerio turnyro

Lietuvos stipruoliui Žydrūnui Savickui nepavyko septintą kartą laimėti prestižinių galiūnų varžybų „Arnold's Strongman“. 34 metų atletas penktadienį ir šeštadienį Kolambo mieste (JAV) vykusiame turnyre, kurio nugalėtojas laikomas stipriausiu pasaulio žmogumi, liko antras. Nugalėtojo titulą apgynė amerikietis Derekas Poundstone‘as. Trečiąją vietą užėmė kitas amerikietis Travisas Ortmayeris. Ketvirtas liko rusas Michailas Kokliajevas, penktas – amerikietis Brianas Shaw.
2010-03-07

Žydrūnas Savickas kol kas – tik penktas

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas Kolambo mieste (JAV) vykstančiame prestižiniame „Arnold's Strongman“ turnyre po pirmosios varžybų dienos užima penktąją vietą. 34 metų lietuvis po dviejų rungčių turi 13,5 taško. Piemauja nugalėtojo titulą ginantis amerikietis Derekas Poundstone‘as, surinkęs 17 taškų. Antrąją vietą užima rusas Michailas Kokliajevas (16 tšk.), trečiąją – amerikietis Travisas Ortmayeris (15 tšk.), o ketvirtąją – dar vienas amerikietis Brianas Shaw (14 tšk.
2010-03-06

Žydrūnas Savickas išvyko į JAV susigrąžinti čempiono titulo

Žydrūnas Savickas išvyko į JAV, kur bandys susigrąžinti prestižinio galiūnų turnyro „Arnold Strongman Classic“ čempiono titulą. Kolambo mieste savaitgalį vyks tradicinis renginys „The Arnold Sports Festival“. Jis pavadintas pagal globėjo – garsiojo aktoriaus ir Kalifornijos gubernatoriaus Arnoldo Švarcnegerio – vardą. Galiūnų turnyras yra festivalio dalis. Ž. Savickas Kolambe triumfavo šešis kartus iš eilės – 2003-2008 m. Pernai jis nutarė padaryti pertrauką.
2010-03-04

Žydrūnas Savickas: „Aš einu savo gyvenimo keliu“

Stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas kol kas nežada baigti sportinės karjeros. „Mane domina, kokį svorį galiu pakelti, kokių rezultatų pasiekti. Manau, dar nepriartėjau prie savo galimybių ribos. Aišku, ji jau arti, bet nors keletu kilogramų daugiau galiu pakelti“, – teigia jis. – Praėjęs sezonas buvo vienas sėkmingiausių Jūsų sportinėje karjeroje.