lietuvos futbolo a lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos futbolo a lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos futbolo a lyga“.

Permainas pasitinkantis Vilniaus „Riterių“ treneris: „Būsime agresyvūs, spausime varžovus“

Švedijos ir Norvegijos aukščiausiose lygose beveik 200 rungtynių sužaidęs, o būdamas 34-erių sunkią traumą patyręs dabartinis „Riterių“ vyriausiasis treneris Glennas Stahlis baigė futbolininko karjerą bei ėmėsi naujo amato – treniravimo. „Kaip žaidėjas turėjau gerą laiką – 43 rungtynės jaunimo rinktinėse, pasaulio čempionatas su U-20 rinktine.
2022-02-05

A lygos apžvalga: nesvetingas „Džiugas“ ir charakterį parodžiusi „Dainava“

Praėjusią savaitę „Optibet A lygoje“ buvo užfiksuoti du gana netikėti rezultatai. Istorija. Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubas ketvirtuoju bandymu atidarė pergalių sąskaitą Lietuvos čempionate – pirmenybių debiutantai namuose po Viliaus Armanavičiaus ir Levano Mačarašvilio įvarčių 2:0 įveikė Kėdainių „Nevėžį“. Po šios pergalės Andriaus Skerlos treniruojama komanda pakilo į 6-ąją vietą turnyro lentelėje, o artimiausius keturis mačus žais su praėjusio sezono „Optibet A lygos“ dalyviais...
2021-04-05

Mikoliūnas po sunkaus „Žalgirio“ starto kalbėjo apie pandemijos sutrukdytą pasiruošimą

Saulius Mikoliūnas savo karjeroje matė daug šalto ir šilto, bet naujo 2021 metų sezono startas su „Žalgiriu“ buvo neįprastas ir jam. 36 metų veteranas prieš kelias savaites atsiėmė geriausio žaidėjo prizą, bet pirmose sezono rungtynėse A lygoje net nepasirodė startinėje sudėtyje. Pirmas rungtynes „Žalgiris“ turėjo žaisti vasario 27 d., tačiau prieš šią dvikovą komanda dėl COVID-19 ligos protrūkio turėjo padaryti beveik poros savaičių priverstinę pertrauką.
2021-03-14

A lygos apžvalga: „Panevėžio“ ir „Džiugo“ pareiškimai bei Pilibaičio pavyzdys

Po ketverių pirmųjų „Optibet A lygos“ rungtynių į pirmą turnyro lentelės poziciją pakilo pergalę dviejų įvarčių skirtumu iškovojusi Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Lyderis.
2021-03-08

Dešimtąja A lygos komanda tapo Alytaus „Dainava“

Pirmadienio vakarą posėdžiavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Nepaprastų atvejų komitetas. Pagrindinė posėdžio tema – dešimtosios ateinančio A lygos sezono komandos patvirtinimas. Primename, kad vasario 18 dieną posėdžiavusio LFF Vykdomojo komiteto (VK) sprendimu buvo patvirtintos 9 A lygos komandos, o dešimtoji vieta turėjo atitekti FK „Jonava“ arba Alytaus DFK „Dainava“ komandai.
2021-02-23

A lyga: „Sūduva“ išvargo pergalę prieš „Bangą“

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygos išvykos rungtynėse 2:1 įveikė Gargždų „Bangos“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.
2020-10-10

„Riteriai“ po daugiau nei keturių mėnesių iškovojo pergalę

Labai ilgai lauktą pergalę, kuri buvo vos antroji šiame Lietuvos futbolo A lygos sezone, iškovojo Vilniaus „Riteriai“. Sostinės ekipa 18-ojo turo susitikime LFF stadione be didesnio vargo 4:0 (2:0) sutriuškino Gargždų „Bangą“. Mačas Tommi Pikkaraineno kariaunai prasidėjo puikiu scenarijumi: jau 10-ąją minutę po Mindaugo Grigaravičiaus perdavimo į baudos aikštelę standartinės padėties metu galva taikliai smūgiavo Dominykas Barauskas.
2020-10-02

Lietuvos futbolo A lygoje – „Panevėžio“ ir „Riterių“ lygiosios

Lietuvos futbolo A lygos rungtynės tarp paskutines vietas užimančių komandų nugalėtojas nepaaiškėjo. „Panevėžio“ ir Vilniaus „Riterių“ klubų mačas baigėsi lygiosiomis 1:1. Angelis Lezama 55-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Riterius“ į priekį 1:0. Kiek vėliau Jorge Eliasas 68-ąją minutę tiksliu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.    ...
2020-08-08

„Sūduva“ minimaliu rezultatu įveikė „Panevėžio“ futbolininkus

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Panevėžio“ futbolininkus ir įsirašė į savo sąskaitą svarbius tris taškus. Thomas Salamonas 13-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Sūduvą“ į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis. Ivan Hladikas 93-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir marijampoliečiai liko rungtyniauti dešimtyje.
2020-08-02

A lyga: „Banga“ ir „Riteriai“ išsiskyrė taikiai

Lietuvos futbolo A lygos rungtynės tarp Gargždų „Bangos“ ir Vilniaus „Riterių“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Dominykas Barauskas 5-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Riterius“ į priekį 1:0. Akseli Kalermo pirmojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir vilniečiai liko rungtyniauti dešimtyje.