lietuvos boksininkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos boksininkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos boksininkas“.

E. Petrauskas laimėjo sidabro medalį

Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas Azerbaidžano sostinėje Baku besibaigiančiame pasaulio jaunimo (iki 18 metų) bokso čempionate iškovojo sidabro medalį. Iš Šilutės kilęs 18-metis boksininkas svorio kategorijos iki 60 kg finale pirmadienį 3:4 nusileido savo bendraamžiui iš Indijos Krishanui Vikui. Kelialapį į pirmąsias jaunimo olimpines žaidynes Singapūre jau užsitikrinęs E. Petrauskas pakeliui į finalą įveikė keturis varžovus iš Pietų Korėjos, Italijos, Azerbaidžano ir Australijos.
2010-05-03

Evaldas Petrauskas užsitikrino medalį

Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančio pasaulio jaunimo (iki 18 metų) bokso čempionato svorio kategorijos iki 60 kg ketvirtfinalyje penktadienį Lietuvos atstovas Evaldas Petrauskas 3:0 nugalėjo savo bendraamžį Kamraną Bachšalijevą iš Azerbaidžano. Pergalė garantavo 18-mečiui lietuviui mažiausiai bronzos medalį ir kelialapį į pirmąsias jaunimo olimpines žaidynes Singapūre. Pusfinalyje sekmadienį E. Petrauskas susitiks su 17-mečiu australu Brettu Matheriu.