Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos atstovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos atstovas“.

Kitą savaitę paaiškės, kas atstovaus Lietuvai bylinėjantis su V.Antonovu

Kitą savaitę turėtų paaiškėti, kuri ministerija - Finansų ar Teisingumo - atstovaus Lietuvai Maskvos arbitraže, kuriam buvęs pagrindinis žlugusio „Snoro“ banko akcininkas Vladimiras Antonovas pateikė daugiau nei pusės milijardo eurų ieškinį. Teisingumo viceministras Paulius Griciūnas antradienį teigė, kad ministerija dėl atstovavimo tarsis su Vyriausybe. „Atsižvelgdami į gautą procesinį dokumentą, šiandien kreipėmės į Vyriausybės kanceliariją.
2016-08-16

Tenisininkai L. Antropikas ir J. Tverijonas Latvijoje iškopė į ketvirtfinalį

Latvijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) IV kategorijos turnyro „Riga Open“ vaikinų vienetų varžybų antrajame rate – aštuntfinalyje – 17-metis Lietuvos atstovas Laurynas Antropikas (252-oji pasaulio jaunių raketė) 6:0, 6:0 įveikė 16-metį švedą Robiną Hadeną (533). L. Antropikas ketvirtfinalyje kovos su savo bendraamžiu britu Christianu Throm-Jonesu (422). Į trečiąjį ratą pateko ir 17-metis Julius Tverijonas (257). Jis aštuntfinalyje 6:1, 7:5 įveikė 14-m...
2011-06-23

Burlentininkas J. Bernotas laimėjo pasaulio taurės varžybų finalinį plaukimą

Pasaulio buriavimo taurės varžybų paskutiniojo, septintojo, etapo – „Kieler Woche“ regatos Vokietijoje – „RS–X“ burlenčių klasės finalinį plaukimą laimėjo 22-ejų metų Lietuvos atstovas Juozas Bernotas. Jis galutinėje įskaitoje su 103 baudos taškais po 11 plaukimų užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo lenkas  Przemyslawas Miarczynskis, surinkęs 18 baudos taškų. Iš viso klasifikuoti 44 sportininkai. Pasaulio taurę iškovojo olandas Dorian van Rijsselbergas, surinkęs 58 taškus.
2011-06-23

Mariui Lalui – pasaulio čempionato bronza

Ukrainos sostinėje Kijeve vykusiame pasaulio galiūnų iki 105 kg čempionate Lietuvos atstovas Marius Lalas pelnė bronzos medalį. Mažeikiškis, kuriam gruodžio 23 dieną sukaks 24-eri, surinko 64 taškus. Pirmąsias dvi vietas užėmė Ukrainos atstovai. Auksas atiteko Vitalijui Gerasimovui, kuris surinko 70 taškų, o sidabras – 68 taškus pelniusiam Michailui Melinkovui. Galiūnai išmėgino jėgas septyniose rungtyse. Čempionate dalyvavo 12 stipruolių iš 10 šalių.