latvijos konstitucijos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „latvijos konstitucijos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „latvijos konstitucijos“.

Rusijos kibernetinės atakos – ir prieš Baltijos šalis

Rusijos karinės žvalgybos tarnyba GRU pastaraisiais metais šnipinėdama nekart vykdė atakas prieš Latvijos kibernetinę erdvę ir dažniausiai jos būdavo nukreiptos prieš vyriausybines struktūras, taip pat ir užsienio politikos bei gynybos sektoriuose, naujienų agentūrai BNS nurodė Latvijos Konstitucijos gynimo biuras (SAB). GRU yra viena aktyviausių užsienio specialiųjų tarnybų ir vis intensyviau veikia prieš Vakarų šalis, įskaitant Latviją, nurodė SAB – Latvijos nacionalinio saugumo tarnyba.

Raimondas Vėjuonis prisaikdintas Latvijos prezidentu

 Naujasis Latvijos vadovas Raimondas Vėjuonis trečiadienį davė prezidento priesaiką ir tapo 9-uoju šalies prezidentu. R.Vėjuonis, prieš pradėdamas oficialiai eiti pareigas, iškilmingai prisiekė Seimo posėdyje: „Aš prisiekiu, kad visas mano darbas bus skirtas Latvijos žmonių gerovei. Aš padarysiu viską, kas yra mano galioje, kad skatinčiau Latvijos ir visų jos gyventojų gerovę. Aš laikysiuosi Latvijos Konstitucijos ir įstatymų.
2015-07-08

Rusija paskelbė Latvijos nacionalinio saugumo šefą persona non grata

Rusija į „juoduosius sąrašus“ įtraukė Janį Maizytį, Latvijos Konstitucijos apsaugos biuro (SAB), kuri yra svarbiausia nacionalinio saugumo agentūra šioje Baltijos valstybėje, direktorių, patvirtino pats J.Maizytis. Jis taip pat sakė, kad buvimas Rusijos „juodajame sąraše“ nesutrukdys jam eiti savo oficialių pareigų. Kaip sakė BNS šaltiniai, Rusija į „juoduosius sąrašus“ įtraukė ir Latvijos parlamentarą Andrejų Judiną bei populiarų Latvijos teatro direktorių Alvį Hermanį.
2014-10-03
Į viršų