larry nance

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „larry nance“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „larry nance“.

Banguojančios Jono Valančiūno minutės – akivaizdžios problemos ir kur lietuvis rungtyniaus kitąmet?

31-erių Jonas Valančiūnas jau dvyliktą sezoną varžosi stipriausioje pasaulio lygoje – NBA. Jo karjeroje netrūko įspūdingų epizodų, tačiau pastaruoju metu lietuvio sirgaliai galėjo stebėti ir kiek mažiau džiuginantį vaizdą.  Kol kas aukščiausiu – penktuoju – šaukimu NBA naujokų biržoje pasirinktas J. Valančiūnas jau trečią sezoną varžosi su Naujojo Orleano „Pelicans“, tačiau jo kontraktas šiemet baigsis ir neaišku, kur pasisuks uteniškio keliai.
2024-04-02

Galingai žaidęs LeBronas Jamesas išplėšė septintąsias serijos rungtynes

LeBronas Jamesas pelnė 46 taškus ir buvo netoli trigubo dublio. Ryškiausios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždės vedama Klivlando „Cavaliers“ išplėšė septintąsias Rytų konferencijos finalo rungtynes.
2018-05-26

Karaliaus trigubas dublis pergalės neatnešė

Karaliumi vadinamas LeBronas Jamesas surinko trigubą dublį, bet to pergalei buvo maža – Klivlando „Cavaliers“ šiąnakt NBA rungtynėse namie 117:126 (31:37, 31:36, 35:30, 20:23) pralaimėjo Denverio „Nuggets“ krepšininkams. Svečiai atitrūko pirmojo kėlinio pabaigoje, kai įgijo dviženklę persvarą – 31:21. Nors „Cavaliers“ priartėjo, „Nuggets“ antrajame ketvirtyje vėl pabėgo – 71:57. Šeimininkai nepasidavė ir nuolat kvėpavo varžovams į nugarą.
2018-03-04

Nuomonė: „Lakers“ problema ne Lonzo, o LaVaras

„Lakers“ stringa. Los Andželo komanda – viena prasčiausių šio sezono NBA ekipų. Kritikos strėlės dažnai sminga į komandos supertalentą Lonzo Ballą. Vis dėlto, pateikta kitokia nuomonė – esą „Lakers“ problema ne Lonzo, o Birštone viešintis krepšininko tėvas LaVaras. Tokią poziciją išsakė „The Big Lead“ žurnalistas Ryanas Phillipsas.
2018-01-10

NBA. Čempionai stebuklingai krito po pratęsimo, „Timberwolves“ – pergalingo varžovo metimo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku po pratęsimo krito NBA čempionai Klivlando „Cavaliers“. Los Andželo „Lakers“ išplėšė pergalę prieš Minesotos „Timberwolves“. „Cavaliers“ 125:126 Atlantoje stebuklingai pralaimėjo vietos „Hawks“. Klivlando krepšininkai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo dvigubai – 38:19 (11 minutė). Antrojo ketvirčio pabaigoje – 21 tašku (65:44). Po trijų kėlinių – 26 taškais (93:67). „Cavaliers“ ketvirtajame ketvirtyje stebuklingai išbarstė 26 taškų pranašumą, o ...
2017-04-10

Šaras: Dirkas – geriausias visų laikų Europos krepšininkas

Dirkui Nowitzki praėjusios nakties rungtynės buvo ypatingos. 38-erių vokietis tapo pirmuoju NBA europiečiu, perkopusiu 30 tūkstančių pelnytų taškų ribą. Dalaso „Mavericks“ simboliui komplimentų negailėjo ir vyriausiasis Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius. Lietuvos legenda būtų įmetęs daugiau? „Labai malonu dėl Dirko. Nesame labai geri draugai, bet vienas kitą žinome, keletą kartų bendravome. Jis, ko gero, geriausias visų laikų europietis, – mano Š. Jasikevičius.