laisvas stilius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laisvas stilius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laisvas stilius“.

Svajonių startas Lietuvai: Danas Rapšys – pasaulio čempionas

Antradienį Kinijos Hangdžou mieste startavo pasaulio plaukimo čempionatas trumpajame (25 m) baseine. Jau pirmąją varžybų dieną Lietuvos atstovai pradžiugino aukščiausios prabos medaliu. Danas Rapšys vyrų 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale distanciją įveikė per 3 min. 34.01 sek., finišavo pirmoje vietoje, bei iškovojo aukso medalį. Sportininkas iš Lietuvos finale pirmavo nuo starto iki finišo.
2018-12-11

R.Meilutytė stebuklo nesukūrė: Europos čempionato finale liko be medalio

Kiek netikėtai į Europos plaukimo čempionato 50 m laisvu stiliumi finalą patekusi Rūta Meilutytė šeštadienio vakarą liko be medalio. „Auksinė žuvelė“ distanciją įveikė per 25,16 sek. ir užėmė aštuntąją vietą. Penktadienį šios rungties Lietuvos rekordą pagerinusi sportininkė tada plaukimo takelyje užtruko 25,07 sek. Nugalėjo švedė Sarah Sjoestroem, kuri pasiekė naują Europos čempionatų rekordą (23,74 sek.). Tai buvo jau trečiasis lietuvės plaukimas šiandien.
2018-08-04

P. Strazdas kovą dėl Europos jaunimo plaukimo pirmenybių medalio tęs 200 m rungties laisvu stiliumi pusfinalyje

Olandijoje vykstančiame Senojo žemyno jaunių (15-16 metų) bei jaunimo (17-18 metų) čempionate sėkmingai jaunimo vaikinų 200 m laisvu stiliumi kvalifikacinėse varžybose pasirodė bei kovą dėl apdovanojimo tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių tęs Povilas Strazdas. Šeštadienį 47-ių dalyvių kvalifikacinėse varžybose Lietuvos plaukiko rezultatas buvo ketvirtas - 1 minutė 51,19 sekundės.