l. batulevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „l. batulevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „l. batulevičiūtė“.

Linai Batulevičiūtei – „Čempionų čempiono“ varžybų auksas!

Lina Batulevičiūtė fantastiškai baigė jai itin sėkmingai susiklosčiusį 2017 metų sezoną. Per tradicines baigiamąsias metų elito lygio tarptautines varžybas „Čempionų čempionas“ Kataro sostinėje Dohoje vilnietė tapo čempione! Lietuvos sportininkė laimėjo fechtavimosi rungtį (22 pergalės; 250 taškų), plaukdama buvo 14-ta (2 min. 33,46 sek.
2017-10-21

Komanda: neabejojome, kad Laura laimės medalį

Iš 14-osios vietos į antrąją. Tokį spurtą surengė ir šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų vicečempione tapo Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Toks fenomenalus pasirodymas nenustebino komandos draugių bei trenerio. Visos merginos – šaunuolės „Žinau, kad Laura – kovotoja“, – po finišo ramiai kalbėjo L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės vyras ir treneris Andrejus Zadneprovskis. Tiesa, jį neramina fechtavimo rungtis.
2017-06-24

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė Pasaulio taurės IV etape – antra

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės IV etapo moterų varžybų finale Džonkuve (Lenkija) iš trijų Lietuvos atstovių geriausiai sekėsi Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei, kuri po puikaus pasirodymo bėgimo ir šaudymo rungtyje užėmė antrąją vietą! Fechtavimosi rungtyje tarp lietuvių geriausiai sekėsi Ievai Serapinaitei, laimėjusiai 19 dvikovų iš 35 (9 vieta rungtyje). Olimpietė už tai pelnė 214 taškų.
2017-05-28

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė pasidabino aukso medaliu

Po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių pirmą kartą oficialiose varžybose startavusi Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė iš karto laimėjo Kečkemete (Vengrija) vykusias Pasaulio taurės III etapo varžybas. Moterų varžybų finale šį kartą dalyvavo 3 Lietuvos sportininkės - L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė ir Lina Batulevičiūtė. Plaukimo rungtyje, tradiciškai, geriausiai sekėsi I. Serapinaitei, kuri distanciją įveikė per 2 min. 14,65 sek.
2017-05-06

Lietuvos penkiakovininkėms – Europos moterų estafečių bronza

Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate, vykstančiame Bato mieste Anglijoje, Lietuvos merginų komanda vėl užkopė ant prizininkių pakylos. Lina Batulevičiūtė ir Emilija Serapinaitė moterų estafečių varžybose užėmė trečiąją vietą! Birželio mėnesį Berlyne vykusiame Pasaulio čempionate L. Batulevičiūte su E. Serapinaitės seserimi dvyne Ieva šioje rungtyje iškovojo sidabro apdovanojimą. Šį kartą mūsų merginos plaukimo rungtyje distanciją įveikė per 2:06.38 sek.
2015-08-20

Sidabrinės penkiakovininkės sugrįžo į Lietuvą

Prieš kelias valandas iš Berlyno kur vyksta pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionatas sugrįžo sidabro medalius laimėjęs mūsų šalies duetas Lina Batulevičiūtė ir Ieva Serapinaitė. „Nesvarbu ar autobusas, ar lėktuvas, ar mašina – svarbu nuvažiavom, iškovojom medalius ir grįžom laimingos“, - sostinės autobusų stotyje sakė sidabro medalį pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate Berlyne iškovojusi Ieva Serapinaitė.
2015-07-01

Lietuvėms – pasaulio šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių sidabro medalis

Antradienį Vokietijos sostinėje prasidėjusiame 2015 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate Lina Batulevičiūtė ir Ieva Serapinaitė moterų estafečių varžybose iškovojo sidabro medalį. Lietuvos duetas galutinėje rikiuotėje surinko 1410 taškų ir tik 8 taškais nusileido čempionėmis tapusioms Kinijos penkiakovininkėms - Wanxia Liang ir Qian Chen. Bronza atiteko Lenkijos sportininkėms Oktawiai Nowackai ir Aleksandrai Skarzynskai, kurios lietuvėms pralaimėjo vos vieną tašką.