l. banys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „l. banys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „l. banys“.

Lilehamerio jaunimo žiemos olimpinės žaidynėse biatlonininkas Linas Banys sprinte finišavo tryliktas

Norvegijoje įsibėgėjančiose II-osiose jaunimo (15-18 metų amžiaus) žiemos olimpinėse žaidynėse sekmadienį buvo išdalinti du medalių komplektai biatlono varžybose. Vaikinų 7,5 km sprinto rungtyje tryliktas finišavo vienintelis Lietuvos atstovas Linas Banys, kuris po netaiklaus šūvio suko baudos ratą, o distanciją įveikė per 20 minučių 29,9 sekundės. „Trasa labai gera ir oras šiandien labai geras. Konkurentai labai stiprūs, bet stengiausi padaryti viską, ką sakė treneris.