kurtas zouma

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kurtas zouma“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kurtas zouma“.

„Premier“ lygos turą baigė kovingos ir rezultatyvios lygiosios

Keturi rungtynėse įmušti įvarčiai Braitono sirgaliams pergalės nepadovanojo. „Brighton & Hove Albion“ paskutiniajame Anglijos „Premier“ lygos 12-ojo turo mače savo aikštėje 2:2 (1:2) sužaidė su „Stoke City“ futbolininkais. Mačo pradžioje aikštėje dominavo kieta kova. Ji įvartį 28-ąją minutę atnešė svečiams. Po Xherdano Shaqiri perdavimo iš gilumos įmušė Ericas Maximas Choupo-Motingas. „Brighton & Hove Albion“ rezultatą pavyko išlyginti pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje.
2017-11-20

Jose Mourinho „Old Trafford“ stadione nubaudė savo mylimuosius

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos grandų mūšyje Jose Mourinho treniruojama „Manchester United“ savo stadione 2:0 (1:0) nugalėjo čempionato lyderę Londono „Chelsea“, kurios strategu minėtas portugalas buvo ne vienus metus. Sužaidus penkias minutes, svečius galėjo nubausti Marcus Rashfordas. Jis pabėgo nuo „Chelsea“ gynėjų, bet smūgiavo netiksliai. Po poros minučių „Manchester United“ futbolininkas panašioje situacijoje nebeklydo – 1:0. Puikų rezultatyvų perdavimą atliko Anderis Herrera.