krzysztofas sokalskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krzysztofas sokalskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krzysztofas sokalskis“.

Lenkijos futbolo taurėje - lietuvio klubo pergalė

Antrą pergalę Lenkijos futbolo lygos taurės turnyro keturių ekipų A grupės trečiojo turo mače iškovojo pirmaujanti Gražvydo Mikulėno Chožuvo "Ruch" ekipa, antradienį svečiuose 3:1 (2:0) įveikusi autsaidere tapusią Lodzės KS vienuolikę.G. Mikulėnas žaidė nuo 65-os minutės, o įvarčius svečiams pelnė Lilo (5 min.), Michalas Osinskis (19 min.) ir Grzegorzas Bonkas (71 min.).Vienintelio įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - Lukaszas Tralka (88 min.
2007-10-24

Lenkijos futbolo lygos mače lietuvis pašalintas iš aikštės

2007-2008 metų sezono Lenkijos futbolo lygos taurės turnyro rungtynėse Vidas Alunderis buvo pašalintas iš aikštės, tačiau lietuvio Lubino "Zaglębie" klubas 16 komandų B grupės antrojo turo mače namuose 2:1 (1:1) įveikė Poznanės "Lech" ekipą.Lietuvos futbolininkas po antrojo įspėjimo iš aikštės buvo pašalintas jau 35-ą minutę.Nepilnos sudėties mačą baigė ir svečiai - 74-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Tomaszas Midzierskis.Įvarčius nugalėtojams antradienio mače pelnė Andre Nunesas (43 min.