krylya sovetov

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krylya sovetov“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krylya sovetov“.

Dviejų Lietuvos gynėjų komanda nugalėjo vienus lygos lyderių

Dviejų Lietuvos futbolo rinktinės gynėjų – Edvino Girdvainio ir Tomo Mikuckio – atstovaujama Tomsko „Tom“ iškovojo svarbią pergalę Rusijoje. Lietuvių komanda trečiadienį namie 1:0 (1:0) įveikė vieną antrojo diviziono lyderių – Samaros „Krylya Sovetov“. Pergalingą įvartį 21-ąją minutę įmušė Aleksandras Sobolevas. Svečiai 53-ąją minutę liko dešimtiese – už antrąją geltoną kortelę iš aikštės išvytas Denisas Tkačukas. Abu gynėjai iš Lietuvos žaidė visas rungtynes. T. Mikuckis 36-ąją minutę įspėtas.
2017-11-08

Čekų monstras Janas Kolleris kelia sparnus į Rusijos žemelę

Buvęs „FC Nurnberg“ komandos puolėjas 35-erių metrų Janas Kolleris šią savaitę pasirašys kontraktą su Rusijos aukščiausios futbolo lygos Samaros „Krylya Sovetov“ ekipa. Čekijos rinktinės snaiperiui beliko atlikti medicininę patikrą ir padėti savo parašą ant vienų metų kontrakto. Praėjusiame sezone J. Kolleris Vokietijos „Bundesligoje“ sužaidė 14 rungtynių, per kurias pelnė du įvarčius. Europos futbolo čempionate, kuris jo rinktinei jau pasibaigė, čekas įmušė vieną įvartį.