kroatijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kroatijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kroatijos rinktinė“.

Turkiją įveikę kroatai – olimpinėje atrankoje

Kelialapiu į 2024 metų Paryžiaus olimpinių žaidynių atrankos turnyrą džiaugėsi Kroatijos krepšininkai. Jie priešankstinio atrankos turnyro finale 84:71 (24:14, 24:15, 18:26, 18:16) nugalėjo Turkijos rinktinę. Ši pergalė kroatams suteikė teisę varžytis olimpinėje atrankoje. Nugalėtojams 22 taškus pelnė Dario Šaričius (11 atk. kam., 31 n. b.), 16 įmetė Mario Hezonja, 14 pridėjo Jaleenas Smithas.
2023-08-20

Argentinos futbolininkai be vargo užsitikrino vietą finale

Antradienio vakarą 2022 m. Pasaulio taurės pusfinalyje ginklus surėmė Argentinos ir Kroatijos rinktinės. Bilietą į finalą be didelio vargo 3:0 išplėšė Argentinos futbolininkai. Pirmajame kėlinyje į vartų plotą smūgiavo tik argentiniečiai, kurie jau 34-ąją minutė sugebėjo nudžiuginti savo sirgalius įvarčiu.
2022-12-13

Po pratęsimo ir baudinių dramos į ketvirtfinalį prasibrovė Kroatijos futbolininkai

Pirmadienio vakarą Pasaulio taurės aštuntfinalio etape susikovė Japonijos ir Kroatijos rinktinės. Po dviejų pratęsimo kėlinių ir 11 m. baudinių serijos 2:1 triumfavo Kroatijos rinktinė. Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova. Abi komandos atrodė gana panašiai, vienu metu labiau dominuodavo japonai, kitu kroatai. Abiems komandoms pavyko susikurti pavojingų progų prie varžovų vartų, tačiau iki pat kėlinio pabaigos nei vieniems nepavyko progų paversti įvarčiais.
2022-12-05

Pasaulio futbolo čempionato apžvalga (III dalis): laukianti gigantų akistata ir dar vienas auksinės belgų kartos bandymas

2022 m. Pasaulio futbolo čempionatas prasidės jau sekmadienį. 32 rinktinės pradės mėnesį truksiančią kovą dėl nugalėtojų trofėjaus. Rinktinės bus suskirstytos po keturias į aštuonias grupes. Į atkrintamąsias pateks po dvi komandas iš kiekvienos grupės. 2022 m. čempionatas Katare bus jau 22-asis pasaulio čempionatas per istoriją. Mėnesį žiūrimiausiame pasaulio sporto renginyje didžiausios futbolo žvaigždės vėl džiugins sirgalius įspūdingais pasirodymais.
2022-11-17

Įdomi situacija: Smithas prieš priimdamas Kroatijos pilietybę nežinojo, kur randasi Kroatija

Kroatijos rinktinės natūralizuotas krepšininkas Jalenas Smithas atviravo apie sprendimą žaisti šios šalies nacionalinėje komandoje. 27 metų gynėjas sakė, kad prieš priimdamas Kroatijos pilietybę jis nežinojo, kur randasi ši šalies. „Jeigu šalis tave kviečiasi, kodėl tu turėtum nepasinaudoti šia galimybe? Aš nežinojau, kur yra Kroatija. Tai buvo mano pirmas kartas joje“, - sakė J.Smithas. Šiose pirmenybėse jis renka po 11 taškų ir atlieka 4,8 perdavimo.
2022-09-09

Neatlaikė itališko tempo: po įtemptos kovos suklupo Kroatijos rinktinė

Pralaimėjimų atkarpą nutraukė C grupės šeimininkai  81:76 (22:17, 20:17, 13:25, 26:17) palauždami Kroatijos krepšininkus (2/2), kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė. Per visas rungtynes nei viena komanda nebuvo įgijusi dviženklio pranašumo, todėl kova buvo įtemptą ir intriguojanti. Didžiausias skirtumas tarp komandų 9 taškai.
2022-09-07

Hezonja nepatenkintas FIBA teisėjų darbu: „Mes mirštame ant parketo, o teisėjai ateina net nepasiruošę“

Kroatijos rinktinė iškovojo pirmą pergalę Europos pirmenybėse, kai nukovė Didžiosios Britanijos atstovus. Vis dėlto, kroatų lyderis Mario Hezonja neliko sužavėtas teisėjų darbu. „Tai yra siaubinga. Norėčiau atsidurti teisėjų susitikimuose, kurie vyko vasarą. Aš nežinau, ar net galiu apie tai kalbėti ir nebūsiu nubaustas. Visgi, aš to daryti nebijau. Teisėjas per didžiąją pertrauką pasakė man: „atsiprašau, bet nebuvau geroje pozicijoje.
2022-09-04

Banguotas favoritų mūšis: pergalės lengvai neketinusių paleisti kroatų viltis sudaužė Antetokounmpo

Europos čempionato C grupėje įvyko favoritų mūšis. Italijoje Graikijos rinktinė rezultatu 89:85 (24:16, 22:14, 24:32, 19:23) įveikė Kroatus. Nors atrodė, kad nuo pat pirmosios rungtynių pusės pergalė priklausė graikams, kroatai nei neketino taip lengvai pasiduoti. Po ilgosios pertraukos Kroatijos rinktinė sudavė atkirtį graikams ir priartėjo minimaliu, vieno metimo skirtumu.
2022-09-02

Oficialu: paskelbtas Kroatijos rinktinės galutinis dvyliktukas

Kroatijos rinktinės treneris Damiras Mulaomerovičius paskelbė galutinę sudėtį Europos čempionatui. Ryškiausi krepšininkai yra NBA žaidžiantys Bojanas Bogdanovičius, Dario Šaričius, Ivica Zubacas bei Madrido „Real“ puolėjas Mario Hezonja. Kroatai žais C grupėje, kur susitiks su Graikija, Estija, Ukraina, Italija bei Didžiąja Britanija.
2022-08-21

Draugiškame mače kroatai užtikrintai pranoko vengrus

Pergalę draugiškame mače iškovojo Kroatijos krepšininkai. Jie triuškinančiu rezultatu 84:64 (17:24, 20:11, 22:10, 25:19) patiesė Vengrijos rinktinę. Nugalėtojams 19 taškų įmetė Jaleenas Smithas (5/8 trit.), 13 pelnė Karlo Matkovičius (8 atk. kam.), 12 – Mario Hezonjos sąskaitoje. Vengrijos rinktinėje išsiskyrė Zoltanas Perlas ir Davidas Vojvoda, atitinkamai pelnę 17 ir 14 taškų.