konferencijos finalas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „konferencijos finalas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „konferencijos finalas“.

Fenomenalaus LeBrono pasirodymo neužteko: „Celtics“ įpusėjo kelionę finalo link

Svarbią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Bostono „Celtics“ ekipa, kuri namie 107:94 (23:27, 25:28, 36:22, 23:17) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ klubą. „Cavaliers“ šį kartą sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmojoje mačo pusėje diktavusi savo taisykles pirmavo 55:48. Vis dėlto viskas aukštyn kojomis apsivertė trečiajame kėlinyje, kuriame „Celtics“ išlygino ir pesvėrė rezultatą bei vėliau atgal nebesigręžiojo.
2018-05-16

K.Durantas varė varžovus į neviltį, „Warriors“ perėmė namų aikštelės pranašumą

NBA čempionė „Golden State Warriors“ NBA Vakarų konferencijos finalą pradėjo pergale svečiuose 119:106 (29:30, 27:26, 31:24, 32:26) prieš Hjustono „Rockets“ krepšininkus. „Warriors“ serijoje iki keturių pergalių perėmė namų aikštės pranašumą ir išsiveržė į priekį 1-0. Antrosios rungtynės taip pat vyks Hjustone. Tai buvo pirmasis kartas nuo 2014 metų, kuomet „Warriors“ atkrintamųjų varžybų seriją pradėjo išvykoje. NBA čempionai į priekį šovė trečiajame kėlinyje.
2018-05-15

„Heat“ iki finalo trūksta vienos pergalės

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finalo ketvirtosiose rungtynėse Žydrūno Ilgausko atstovaujama Majamio „Heat“ ekipa namuose 101:93 (16:19, 28:27, 19:22, 22:17; 16:8) po pratęsimo privertė pasiduoti Čikagos „Bulls“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3:1. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei Derrickas Rose'as baudos metimu išlygino rezultatą - 85:85. Abi komandos turėjo galimybių išsiveržti į priekį, tačiau tiek Dwyane'o Wade'...
2011-05-25

NHL Vakarų konferencijos finale – antroji „Canucks“ pergalė

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos finalo antrosiose rungtynėse trečiadienį reguliariojo sezono nugalėtoja „Vancouver Canucks“ komanda namuose 7:3 (2:2, 1:0, 4:1) nugalėjo „San Jose Sharks“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Danielis Sedinas (10 ir 52 min.
2011-05-19

„Heat“ išlygino serijos rezultatą

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finale Žydrūno Ilgausko atstovaujama Majamio „Heat“ komanda išvykoje 85:75 (19:26, 29:20, 23:19, 14:10) nugalėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkai ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą - 1:1. Likus rungtyniauti 4 minutes ir 35 sekundes rezultatas dar buvo lygus (73:73), tačiau tuomet svečiai pelnė 5 taškus be atsako ir truktelėjo į priekį - 78:73. Nors Tajus Gibsonas buvo priartinęs „Bulls“ (75:78), tačiau per likusias 3 minut...
2011-05-19

Fantastiškas D. Nowitzki žaidimas atvedė „Mavericks“ į pergalę

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo serijos pirmosiose rungtynėse Dalaso „Mavericks“ ekipa namuose 121:112 (20:27, 35:21, 35:31, 31:33) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį - 1:0. Trečiajame ketvirtyje šeimininkai susikrovė 14 taškų pranašumą ir diktavo savo sąlygas.
2011-05-18

„Heat“ pralaimėjo pirmąsias Rytų konferencijos finalo rungtynes

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Rytų konferencijos finalo pirmosiose rungtynėse sekmadienį „Miami Heat“ komanda, kuriai atstovauja Žydrūnas Ilgauskas, svečiuose 82:103 (23:20, 25:28, 15:24, 19:31) pralaimėjo reguliariojo sezono nugalėtojai „Chicago Bulls“ ekipai ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1. Po penkerių metų pertraukos į konferencijos finalą iškopusioje Majamio komandoje rezultatyviausiai žaidė Chrisas Boshas. Jis pelnė 30 taškų.