kokliajevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kokliajevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kokliajevas“.

Ž. Savickas apie pirmos vietos dalybas Čempionų lygoje: neįprasta situacija

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas pasaulio galiūnų Čempionų lygoje ir toliau skina pergales. Sekmadienį vykusiame Čempionų lygos septintajame etape lietuvis, po šešių rungčių iškovojęs 64 tašku užėmė pirmą vietą ir bendroje įskaitoje su 150 taškų užima lyderio poziciją. Lenkijoje Trzebnicos mieste vykusioje varžybose tiek pat taškų surinko ir rusas Michailas Kokliajevas, kuris su Ž.Savicku pasidalino pirmą vietą.
2012-08-21

Galiūnas Ž. Savickas varžybose Lenkijoje pasidalijo pirmąją vietą

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas Lenkijoje vykusiame galiūnų Čempionų lygos varžybų etape pasidalijo pirmąją vietą su rusu Michailu Kokliajevu. Abu galiūnai surinko po 64 taškus. 37-erių metų lietuvis ir 33-ejų metų rusas laimėjo po dvi rungtis, užėmė po dvi antrąsias, bei po vieną trečiąją ir penktąją vietas. Teisėjai pirmąją vietą skyrė abiems atletams. Tai antrasis toks atvejis per penkerių metų Čempionų lygos varžybų istoriją.