klever kolberg

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klever kolberg“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klever kolberg“.

Stephane`as Peterhanselis vėl tapo Dakaro ralio lyderiu

Po ketvirtadienį įvykusio aštuntojo Dakaro ralio etapo lyderiu bendroje įskaitoje vėl tapo šešiskart Dakaro laimėtojas motociklų klasėje prancūzas Stephane`as Peterhanselis su "Mitsubishi". S.Peterhanselis 355 km etapą tarp Ataro ir Tidžikajos Mauritanijoje įveikė per 5 valandas 1 minutę 25 sekundes ir beveik pusvalandį aplenkė antrąją vietą užėmusią vokietę Jutta Kleinschmidt su "Volkswagen" bei daugiau, kaip pusvalandį - trečioje pozicijoje likusį BMW lenktynininką Gregoire De Mevius (Gregor...
2004-01-09

Masuoka laimėjo ilgiausiąjį Dakaro ralio etapą

Dakaro ralio lyderis bendroje įskaitoje bei paskutinių dviejų metų šių lenktynių nugalėtojas japonas Hiroshis Masuoka (Hirošis Masuoka) su "Mitsubishi" trečiadienį laimėjo ilgiausiąjį dvidešimt šeštojo Dakaro ralio etapą.