klaudija kėler

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klaudija kėler“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klaudija kėler“.

Lietuvos šokėjai pasaulio čempionate pasidalijo 9-10 vietas

Šeštadienį Danijoje vykusiame pasaulio klasikinių sportinių šokių čempionate Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė iš Kauno "Sūkurio" klubo pateko į pusfinalį ir pasidalijo 9-10 vietas. Nugalėjo Vokietijos šokėjai Benedetas Ferudža (Benedetto Ferruggia) ir Klaudija Kėler (Claudia Koehler). Sidabras atiteko Italijos porai - Andrejai Gidžareliui (Andrea Ghigiarelli) ir Sarai Andrakijo (Sara Andracchio), o bronzą pelnė Danijos atstovai - Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet.
2009-11-29

Lietuvos šokėjų pora „Grand Slame“ – 11-ta

Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) "Grand Slam" varžybų serijos ketvirtajame etape JAV klasikinių šokių programoje Lietuvos čempionai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevčiūtė iš Kauno "Sūkurio" klubo užėmė 11-ąją vietą. Nugalėjo Europos čempionai ir pasaulio vicečempionai Vokietijos atstovai Benedetas Ferudžija (Benedetto Ferruggia) ir Klaudija Kėler (Claudia Koehler). Varžybose dalyvavo 68 poros iš 12 šalių.