karjeros rekordas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karjeros rekordas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karjeros rekordas“.

Giannis Antetokounmpo pasiekė karjeros ir „Bucks“ franšizės rekordą: graikas pelnė 64 taškus

Milvokio „Bucks“ lyderis ir NBA superžvaigždė  Giannis Antetokounmpo praėjusią naktį pasiekė savo asmeninį karjeros rekordą. Pergalingame mače su Indianos „Pacers“ megatalentas pelnė 64 taškus. Tai kartu yra ir visos „Bucks“ franšizės rekordas – joks kitas žaidėjas niekada nebuvo įmetęs tiek daug taškų vilkėdamas „Bucks“ marškinėlius.
2023-12-14

Stebukladarys Dončičius pakartojo karjeros rekordą ir pats nukalė pergalę

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo slovėno Luka Dončičiaus vedama Dalaso „Mavericks“ (24/28) komanda. Europietis rungtyniavo nesutabdomai ir pakartojo savo karjeros rekordą bei prisijungė prie elitinių krepšininkų būrio. „Mavericks” išvykoje 111:98 (40:31, 18:24, 28:25, 25:18) be vargo nukovė Klivlando „Cavaliers“ (11/42) klubą. L. Dončičius vien po pirmojo kėlinio savo sąskaitoje turėjo 18 taškų.
2019-02-03

Artūras Gudaitis sužaidė karjeros rungtynes Eurolygoje

Ketvirtadienį Eurolygoje netikėtą pralaimėjimą savo sirgalių akivaizdoje patyrė Milano „Olimpia“ (6-5) klubas. Artūro Gudaičio bei Mindaugo Kuzminsko ekipa namuose 86:94 pralaimėjo trenerį pakeitusiai Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (4-7) komandai. Karjeros rungtynes sužaidęs A.Gudaitis per 25 minutes pelnė 16 taškų (2/7 dvit., 12/14 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 4 sykius prasižengė, išprovokavo 10 pražangų bei surinko 32 nandingumo balus.