Kalėdinių dovanų idėjos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Kalėdinių dovanų idėjos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Kalėdinių dovanų idėjos“.
REKLAMA
P1000687  P1000687

Kalėdinių dovanų gidas. Ši universali dovana pradžiugins kone kiekvieną

Nesvarbu, ar ieškote dovanos aistringam nuotykių ieškotojui, kelionių mėgėjui, menininkui ar tiesiog šeimos nariui, mėgstančiam įamžinti svarbias gyvenimo akimirkas. Kokybiškas ir stilingas fotoaparatas – puikus pasirinkimas, kuris pradžiugins beveik kiekvieną. Mums brangūs prisiminimai atmintyje ilgainiui išblėsta, todėl fotoaparatas tampa daugiau nei dar vienu prietaisu mūsų namuose. Tai įrankis, leidžiantis įamžinti, užfiksuoti ir tarsi iš naujo išgyventi pačius brangiausius prisiminimus.
2023-11-30
REKLAMA
Dovana - laikas kartu  Dovana - laikas kartu

Kalėdinių dovanų idėjos visai šeimai nuo vos kelių iki 20 Eur

Iki Kalėdų liko vos mėnuo, o jūs dar nepradėjote galvoti apie dovanas? Apklausa apie pasiruošimą žiemos šventėms* atskleidė, kad idėjų, ką padovanoti artimiesiems, trūkumas kelia susirūpinimą daugiau nei trečdaliui Lietuvos gyventojų. Tai ypač aktualu, kai dovanų sąrašas ilgas – kas ketvirtas šalyje sako kalėdines dovanas pirksiąs net 5–6 žmonėms. Interjero dizainerė dalijasi praktiškų dovanų iki 20 Eur idėjomis.
2023-11-23
REKLAMA
Ieškote išskirtinės dovanos? Ši idėja išvers iš koto net visko mačiusius  Ieškote išskirtinės dovanos? Ši idėja išvers iš koto net visko mačiusius

Ieškote išskirtinės dovanos? Ši idėja išvers iš koto net visko mačiusius

Artėjant didžiosioms metų šventėms ieškome, kaip nustebinti savo draugus bei artimuosius. Nors dovanų pasirinkimas didžiulis, vis dėlto, išrinkti kažką išskirtinio ir keliančio nuostabą gali būti sudėtinga. Netikėtas sprendimas Viena populiariausių kalėdinių dovanų – skanumynai. Deja, dailiai supakuoti šokoladai, riešutai ar meduoliniai sausainiai jau nebestebina ir dažnam kelia nuobodulį.
2022-12-14

TOP10 išskirtinių dovanų idėjų norintiems gyventi sveikiau

Išrinkti išskirtinę ir praktiškai panaudojamą dovaną gali būti tikras galvos skausmas. Tačiau nesijaudinkite, dovanodami sveikatai skirtas dovanas – niekuomet neprašausite. Atrinkome keletą šauniausių dovanų idėjų, kurios tiks ir mažiems, ir dideliems. Priešpiečių ar pietų dėžutė Norite maitintis sveikai? Gaminkite maistą patys! Na, o kad pietus nešiotis būtų patogiau, labai pravers specialios dėžutės. Pasirinkimas labai didelis.
2022-11-28
Į viršų