kalanetika

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kalanetika“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kalanetika“.

Išsirinkite tinkamiausią fizinę veiklą lieknesnei figūrai

Imant įsibėgėti pavasariui lauke ir sporto salėse galime išvysti kur kas daugiau besportuojančių. Vis dėlto, dažnai nutinka taip, kad ilgainiui sporto rutina atsibosta ir galiausiai fizinis aktyvumas užmirštamas. Siekiant, kad taip nenutiktų, galima nuolat užsiimti vis kitokiu sportu, todėl pateikiame kelis skirtingus būdus sveikatos bei ištvermės gerinimui. Funkcinės treniruotės Šios treniruotės skirtos ištvermės bei jėgos ugdymui.
2017-03-23

Emocijų paleidimų trenerė: praktika davė nuostabius santykius ir vidinę ramybę

Šokėja, kalanetikos ir pilateso trenerė Zuzana Bardovska švyti džiaugsmu, gyvenimas jai – kupinas ramybės ir meilės, o pati ji sako, kad gauna tai, ko panori – visada. Zuzana jau trejus metus užsiima emocijų paleidimo technika – Harvardo mokslininkų patvirtintu metodu – ir džiaugiasi visiškai pasikeitusiu gyvenimu. Daug labiau nei „atsiradusiu“ butu Vilniaus Senamiestyje ar galimybe dirbti savo svajonių darbus Zuzana džiaugiasi vidine ramybe, kuri ją lydi kasdien.
2016-12-26

Ilgos sėdėjimo valandos: pražudo sveikatą ir sukelia ligų virtinę

Pagalvokime, kas atsitinka vandens telkiniui, kuriame nejuda vanduo? Teisingai, vanduo ima gesti, skleisti nemalonų kvapą ir „sužaliuoja“. Taip pat ir žmogus – ilgai sėdėdamas vienoje vietoje jis ima sirgti, nes nejudant kraujui, nejuda energija. „Sėdint kūnas juda mažai, dažnai pečiai palinksta į priekį, juosmuo išgaubiamas, nugaros ir pilvo preso raumenys nedirba ir kenčia visa mūsų sistema.
2016-09-21

Netikėtos priežastys, lemiančios laikysenos sutrikimus

Netaisyklinga laikysena – ne tik neestetiška, tačiau ir galinti sukelti didelių sveikatos sutrikimų, problema. Šios esminiai aspektai – netaisyklingas raumenų darbas, per silpni dubens, šlaunų, nugaros bei pilvo raumenys. Deja, pastebima, jog laikysenos sutrikimų vis didėja, kurie sukelia tiek fizinių, tiek psichologinių problemų. „Taip pat būna ir raumenų asimetrija, kai vienos kūno pusės raumenys dirba stipriau už kitos.
2016-08-29

Kaip kalanetikos trenerė stabilų darbą iškeitė į hobį

Trenerė ir pirmosios knygos apie kalanetikos mankštą autorė Eglė Afanasjeva sako pastebėjusi, kad dauguma moterų išmano verslo taisykles, daro svaiginamą karjerą, keri stiliumi, tačiau... nieko nežino apie savo kūną. Vesdama treniruotes, ji atkreipė dėmesį, kad moterys mankštinasi, nes „taip reikia“, bet kodėl – pasakyti gali tik kelios. Eglės klientės dažnai teiraudavosi patarimų, o užduodami vis tie patys klausimai trenerę paskatino tapti lektore.
2013-07-07

Moteriškos mankštos idėja pasklido ir už Lietuvos ribų

Balandžio 14 d. įvykusi pirmoji „Moters mankštos diena“ subūrė apie šimtą moterų ne tik iš įvairiausių Lietuvos miestų, bet ir iš kaimyninės Latvijos. Dalyvių amžius svyravo nuo dvidešimties iki šešiasdešimties metų. Jos klausėsi seminarų apie moters fiziologiją,  gyvenimo būdą, emocijų ir kūno sąsajas, intuityvų valgymą. Iš praktinių užsiėmimų buvo pasiūlytas sąmoningas kvėpavimas, savianalizė, fraktalų piešimas ir uoslės mankšta.
2012-04-20
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų