kaderas keita

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kaderas keita“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kaderas keita“.

Egiptas ir Kamerūnas - Afrikos futbolo čempionato finale

Pirmąja 2008 metų Afrikos futbolo čempionato finale kovos titulą ginantis Egipto rinktinė ir nacionalinė Kamerūno komanda. Kamerūniečiai pirmajame pusfinalyje 1:0 (0:0) įveikė turnyro šeimininkę Ganos vienuolikę. Pergalingą įvartį 71 min. po staigios kontratakos įmušė Alainas Nkongas, kuris aikštėje pasirodė tik 63 minutę. Trys Kamerūno futbolininkai taip surengė išpuolį, kad keturi Ganos rinktinės gynėjai sugebėjo tik stebėti varžovų veiksmus. 90+1 min.
2008-02-08

Afrikos futbolo čempionatas: Dramblio Kaulo Krantas nušlavė Gvinėją

Dramblio Kaulo Kranto futbolininkai tapo antraisiais Afrikos futbolo čempionato pusfinalio dalyviais. Jie ketvirtfinalyje ką tik 5:0 (1:0) sutriuškino Gvinėjos nacionalinę komandą. Dramblio Kaulo Krantas - Gvinėja 5:0 (1:0) Įvarčiai: 1:0 Kaderas Keita (35), 2:0 Didier Drogba (70), 3:0 Salomonas Kalou (73), 4:0 Salomonas Kalou (81), 5:0 Bakari Kone (86). Antrą kėlinį Gvinėjos futbolininkai pradėjo labai ryžtingai ir buvo tiesiog uždarę rungtynių favoritus jų aikštės pusėje.