johnas f. kennedy

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „johnas f. kennedy“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „johnas f. kennedy“.

Prezidento krauju permirkusį Jackie Kennedy kostiumėlį gaubia paslaptys: kodėl jis bus slepiamas?

Rožinis Jacqueline Kennedy kostiumėlis, 1963 m. aplaistytas JAV prezidento Johno F. Kennedy krauju, bus slepiamas nuo visuomenės iki 2103 m. Jacqueline Kennedy įėjo į istoriją ne tik kaip prabangaus skonio moteris, bet ir kaip nelaiminga žmona, kurios vyras buvo nušautas tūkstantinės minios akivaizdoje.
2023-11-04

Viešinami garsiojo nužudymo faktai: JAV turėjo priežastį tai slėpti

JAV vyriausybė ketvirtadienį paviešino daugybę ilgai lauktų dokumentų apie prezidento Johno F. Kennedy (Džono F. Kenedžio) nužudymą, atskleidusių naujų intriguojančių detalių apie vieną garsiausių nužudymų šalies istorijoje. Nacionalinis archyvas savo pranešime nurodė, kad JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) įsakymu buvo paskelbtas 2 891 dokumentas, susijęs su Dalase, Teksaso valstijoje, 1963-ųjų lapkričio 22 dieną įvykdytu J. F. Kennedy nužudymu.
2017-10-27

Pirmajam televizijos palydovui – 50 metų

Prieš 50 metų paplūdimio tinklinio dydžio palydovas per Atlantą paskleidė pirmuosius televizijos vaizdus, keliais dešimtmečiais anksčiau nei internetas pradėdamas naują pasaulinės komunikacijos erą. „Telstar“ palydovas, kurį AT&T užsakymu sukūrė „Bell Telephone Laboratories“, buvo pirmoji privačiai finansuota kosminė misija, laikoma JAV ir Sovietų Sąjungos kosminių varžybų dalimi, praneša naujienų agentūra AFP.
2012-07-12

Unikalus N. Armstrongo interviu: galimybė išgyventi tesiekė 50 proc.

Jis buvo pirmasis žmogus, pasivaikščiojęs po Mėnulį, todėl jo vardas bus prisimintas amžinai. Tačiau Neilas Armstrongas pasižymi ir dar viena savybe – jis beveik niekada neduoda interviu. Unikalią galimybę pakalbinti gavo australas Alexas Malley. Būtent jam žymusis kosmonautas papasakojo apie savo legendinį skrydį į Mėnulį. Pokalbio metu N. Armstrongas prabilo apie tai, ką jis galvojo prieš pat „Apollo 11“ laivo misiją.
2012-05-25

69 metų amerikietė prisipažino buvusi J. F. Kennedy meiluže

Meilės ryšiai su stažuotojomis Baltuosiuose rūmuose, regis, turi senas tradicijas. 69 metų amerikietė Mimi Alford tikina buvusi JAV prezidento Johno F. Kennedy meiluže, praneša agentūra AFP. Moteris apie tai pasakoja savo memuaruose, kurie JAV turėtų pasirodyti trečiadienį. Santykiai su prezidentu esą prasidėjo 1962 metų vasarą, kai ji, būdama 19-os, atliko praktiką Baltųjų rūmų spaudos tarnyboje. Anot M. Alford, jau po trijų dienų J. F. Keneedy pasiūlė jai susipažinti.
2012-02-07

M. Gorbačiovas: metas galutinai atsisveikinti su branduoline ginkluote

Prieš 25 metus tokiu metų laiku buvau Islandijoje, Reikjavike. Tada sėdėjau priešais Ronaldą Reaganą ir mes derėjomės dėl branduolinės ginkluotės mažinimo – turėjome sutarti dėl visiško JAV ir Sovietų Sąjungos branduolinio nusiginklavimo iki 2000 metų. Nepaisant daugybės mūsų skirtumų, tiek aš, tiek Reaganas branduolinę ginkluotę vertinome vienodai – tokie barbariški ginklai neturėtų būti civilizuotų valstybių ginklų arsenale.
Į viršų