jerzy dudekas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jerzy dudekas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jerzy dudekas“.

Istorinė „Liverpool“ pergalė Čempionų lygoje: to nėra pavykę niekam

UEFA Čempionų lygos finalininkas „Liverpool“ šeštadienį Kijeve sieks šeštojo trofėjaus klubo istorijoje. To komandos sirgaliai laukia 13 metų. Liverpulio futbolininkai paskutinį kartą triumfavo 2005-aisiais. Viename įspūdingiausių finalų per visą turnyro istoriją. „Liverpool“ ir lenko stebuklai 2005-ųjų gegužės 25-ąją finalas vyko Stambule, Ataturko olimpiniame stadione. Jame beveik 70-ies tūkstančių žiūrovų akivaizdoje šeimininkavo „Milan“. Jis finale neturėjo jokio vargo.
2018-05-26

Žvaigždynas: kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius Lietuvoje žaidė

Netrukus į Lietuvą antrą kartą šią vasarą atvyks Bulgarijos futbolo milžinas Razgrado „Ludogorec“. Šįkart su juo žais Marijampolės „Sūduva“. Ji, pergalės atveju, patektų į UEFA Europos lygos grupių etapą. Tuomet Lietuva gali sulaukti ryškiausių futbolo žvaigždžių. Anksčiau mūsų šalyje su įvairiais klubais lankėsi tokie futbolininkai kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius ir kiti.
2017-08-09

„Feyenoord“ po 18 metų pertraukos tapo Olandijos futbolo čempionu

Roterdamo „Feyenoord“ klubas po 18 metų pertraukos tapo Olandijos čempionu. Paskutinio „Eredivisie“ lygos sezono rungtynėse „Feyenoord“ rezultatu 3:1 įveikė „Heracles“ klubą ir už nugaros paliko tašku atsilikusią Amsterdamo „Ajax“ ekipą. „Feyenoord“ į priekį vedė visus tris įvarčius pelnęs Dirkas Kuytas (1, 12 ir 83 min). Peteris van Ooijenas 89 minutę rezultatą sušvelnino. D. Kuytas tapo trečiuoju „Feyenoord“ žaidėju, kuriam „Eredivisie“ lygoje pavyko pelnyti 100 įvarčių.