isaiah thomasas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „isaiah thomasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „isaiah thomasas“.

Pasaulio taurės atrankoje amerikiečiai ištraukė sunkią pergalę

2023 m. pasaulio čempionato atrankos turnyro Amerikos zonos D grupėje nelengvą pergalę iškovojo JAV rinktinė (1/0). Jimo Boyleno auklėtiniai namuose 95:90 (27:37, 33:16, 13:24, 22:13) įveikė Kubos (0/1) krepšininkus. Permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi 11 kartų ir Kuba turėjo didžiausią pranašumą, kuri vienu metu pirmavo 11 taškų. Nugalėtojus į priekį vedė Isaiah Thomas, kuris per 24 minutes pelnė 21 tašką ir atliko tris perdavimus.
2021-11-29

NBA legenda rinktųsi LeBroną Jamesą, o ne Michaelą Jordaną

NBA legenda Isaiah Thomasas mano, kad LeBronas Jamesas – pranašesnis už geriausiu visų laikų krepšininku tituluojamą Michaelą Jordaną. „Kas kam labiau patinka. Jeigu man reikėtų balsuoti už vieną jų, pasirinkimas būtų LeBronas. M. Jordanas galėjo pelnyti taškus, o L. Jamesas daro viską – atkovoja kamuolius, atlieka rezultatyvius perdavimus, įtraukia komandos draugus. LeBronas – didesnis, greitesnis ir stipresnis“, – lygino I. Thomasas.
2018-03-20

Domantas Sabonis praleido dar vienas rungtynes

Domantas Sabonis ir toliau gydosi čiurnos traumą. Šiąnakt krepšininkas praleido rungtynes namie su Los Andželo „Lakers“. Vis dėlto Indianos „Pacers“ laimėjo ir be lietuvio pagalbos – 110:100 (29:37, 28:22, 35:21, 18:20). Rezultatyvaus pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai pirmavo 37:25. „Pacers“ varžovus vijosi iki antrojo ketvirčio pabaigos, kai išsiveržė į priekį – 54:53. Trečiojo kėlinio pabaigoje Indianos komanda įgijo dviženklę persvarą – 85:74, o po ketvirčio pirmavo 92:80. Paskutiniame kėliny...
2018-03-20

NBA: monstriškas puolėjo žaidimas ir I.Thomaso debiutas „Lakers“

NBA pirmenybėse pergalę po dviejų pratęsimų šventė Naujojo Orleano „Pelicans“ (29-26) krepšininkai, kurių gretose spindėjo monstriškai žaidęs Anthony Davisas ir trigubą dublį atlikęs Rajonas Rondo. „Pelicans“ išvykoje 138:128 (34:22, 38:30, 28:33, 16:31, 8:8, 14:4) palaužė Bruklino „Nets“ (19-38). A.Davisas nugalėtojams pelnė 44 taškus, atkovojo 17 kamuolių, perėmė 6, blokavo tris metimus ir atliko du rezultatyvius perdavimus.
2018-02-11

Ką žada prasidedantis NBA sezonas?

30 komandų. 360 krepšininkų. Trys lietuviai. 1230 reguliariojo sezono rungtynių. Tokia šiąnakt prasidedančio NBA sezono statistika. Ką žada startuojantis čempionatas? Favoritai NBA čempionės titulą gins „Golden State Warriors“. Ji praėjusiame reguliariajame sezone laimėjo 67 rungtynes iš 82, o pirmuosius tris atkrintamųjų etapus įveikė be nesėkmių. „Warriors“ kartą suklupo finale, bet jame 4:1 nugalėjo „Cleveland Cavaliers“. Tai buvo savotiškas revanšas už netikėtą pralaimėjimą 2015–2016 metais.
2017-10-17

LeBronas Jamesas ir Dwyane’as Wade’as vėl žais kartu

Neseniai laisvuoju agentu tapęs Dwyane’as Wade’as pasirinko naują karjeros stotelę. NBA žvaigždė žais Klivlando „Cavaliers“, kur prisijungs prie žvaigždžių kupinos krepšinio komandos. 35-erių D. Wade’as vėl rungtyniaus kartu su geru draugu LeBronu Jamesu. Abu 2010–2014 metais žaidė Majamio „Heat“ ir dukart laimėjo NBA čempionatą.
2017-09-27

Isaiah Thomasas apie puikiai sužaidusį komandos draugą: Kelly yra mūsų MVP

„Esu pavargęs, bet dabar yra atkrintamosios, todėl pasiteisinimų būti negali“, – taip spaudos konferenciją pradėjo Bostono „Celtics“, kuri iškopė į Rytų konferencijos finalą lyderis Isaiah Thomasas. Tačiau spaudos konferencijų kambaryje be šio mažojo įžaidėjo sėdėjo ir ilgaplaukis puolėjas Kelly Olynykas. Šis žaidėjas tapo slaptu ir iki septintųjų serijos rungtynių neatrastu ginklu, padėjusiu nukauti Vašingtono „Wizards“. Buvo neįtikėtinos rungtynės.
2017-05-16

Trijų lietuvių indėlis – septyni taškai

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, Lietuvos laiku, NBA lygoje žaidė trijų lietuvių komandos. Domantas gavo pasireikšti Domanto Sabonio atstovaujama Oklahomos Sičio „Thunder“ svečiuose 89:104 neprilygo Dalaso „Mavericks“. „Thunder“ pirmosiomis minutėmis pirmavo (7:2), bet tada šeimininkai rezultatą išlygino (9:9) ir daugiau vargo neturėjo. Dalaso krepšininkai buvo priekyje kone visų likusių rungtynių metu.