ipswich town

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ipswich town“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ipswich town“.

Neįtikėtina: komanda dar vis nelaimėjo, o „Apple” jau išleido 12 „iPhone” telefonų

Šeštadienio vakarą šis Anglijos futbolo klubas pralaimėjo dar vienas FA taurės turnyro rungtynes. Paskutinį kartą pergalę šiame turnyre klubas šventė 2010-aisias. Susipažinkite – tai antros pagal pajėgumą Anglijos futbolo lygos komanda „Ipswich Town”. Šeštadienį Ipsvičo komanda rezultatu 0:1 pralaimėjo Akringtono „Stanley” ekipai. 76-ąją minutę praleistas įvartis reiškė, kad klubas FA taurės turnyre nėra pasiekęs nei vienos pergalės per devynerius metus.
2019-01-05

„Rennes“ sutriuškino „Everton“, Edvinas Gertmonas rungtynes praleido ant suolo

Šeštadienį sužaista begalė kontrolinių futbolo rungtynių. Vienose jų Edvino Gertmono „Rennes“ sutriuškino Liverpulio „Everton“ – 4:1 (2:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Benjaminas Bourigeaud (28 minutė), Theosonas Jordanas Siebatcheu (36 min.), Faitout Maouassa (77 min.) ir Jamesas Edwardas Lea Siliki (79 min.). „Everton“ gretose pasižymėjo naujokas Richarlisonas, kamuolį į vartus nukreipęs 45-ąją minutę.
2018-07-28

Mirė Anglijos futbolo legenda

Po ilgos kovos su vėžiu penktadienį mirė legendinis anglų treneris seras Bobby Robsonas. Savo trenerio karjerą B. Robsonas pradėjo 1969 metais „Ipswich Town“ klube, kuriam vadovavo iki 1982-šjų. Su šia ekipa B. Robsonas 1978 metais laimėjo Futbolo Asociacijos taurę, o 1981 metais triumfavo ir UEFA Taurės varžybose.